Ženy Muži
Ženy Muži
Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Ženy Muži
Ženy Muži
Napísať
Objednať
Volať

Dermaheal Stem C'rum SR je jediný prípravok na trhu, ktorý obsahuje výťažky z kmeňových buniek z adipocytného tkaniva. Ak chcete dopriať pleti naozaj luxus, ste na správnom mieste.

Zloženie (hlavné účinné látky)

Koncepcia tohto prípravku je založená na jedinečnom zložení. Výťažky z kmeňových buniek podporujú tvorbu nových kožných buniek, viditeľne tak pleť omladzujú. Obsiahnuté rastové faktory posilňujú pružnosť kože tým, že vyvolávajú syntézu kolagénu, elastínu a iných ECM (extracelulárna matrix - medzibunkový priestor). 

Pokožka je po aplikácii celkovej kúry viditeľne omladená, maximálne hydratovaná a zregenerovaná. Ako jediný prípravok na trhu obsahuje Stem Crum SR (Skin Rejuvenation) výťažok z kmeňových buniek z humánneho adipocytu, nie bezvýznamné výťažky z rôznych rastlín. 

Účinky

Výťažok z kmeňových buniek pomáha proliferovať, čiže množiť existujúce kožné bunky, čo viditeľne omladzuje pokožku. Celkom 6 rastových faktorov vyvoláva v pokožke syntézu kolagénu, elastínu a ďalších súčastí medzibunkového priestoru. Tým sa redukujú existujúce jemné vrásky a pokožka je ideálne hydratovaná. Niacínamid (vitamín B3) navyše prispieva k dobrému stavu pokožky.

Priebeh ošetrenia

Kmeňové bunky /ampulka o objeme 5ml/ sa aplikujú priamo do celej zvolenej ošetrovanej lokality mikroihlou do vopred stanovenej hĺbky kože v presne definovanom množstve a  to prístrojom VITAL INJECTOR™ SYSTEM. Zákrok je mierne bolestivý, ale trvá krátko a nevyžaduje lokálnu anestéziu. Po zákroku môže byť pleť jemne začervenalá, prípadne sa môžu vyskytnúť ojedinelé malé modrinky. Po procedúre sa neodporúča naniesť make-up na ošetrované miesto. Ďalšie dni už môžete požívať make-up bez obmedzení. Zákrok odporúčame opakovať minimálne 2 až 3 x s odstupom 3 až 4 týždňov.

Výhody

  • Vytváraním kožných buniek odstraňuje už existujúce jemné vrásky a bráni vzniku nových
  • Jedinečný produkt s unikátnym zložením
  • Efektívne riešenie redukcia vrások a kompletná rejuvenizácia pokožky
  • Účinný pre redukciu jaziev po akné

Aplikácia

Aplikuje sa v oblasti tváre, krku, dekoltu aj chrbta rúk.


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.