Ponuka 
Volajte +421 902 711 171 +421 902 711 171 NAPIŠTE NÁM

Omladenie vlastnou krvou, tzv. Drakula terapia patrí medzi stále populárnejšie ošetrenie spomaľujúce prejavy starnutia najmä vďaka veľmi prirodzenému a viditeľnému výsledku.

Podľa legiend už Drakula vysával svoje obete práve pre ich krv a životnú energiu, ktorú obsahuje. Rovnako sa tradujú aj mýty o Bátoryčke a jej záľube v kúpaní sa v nádobách s krvou, ktoré malo prispieť k jej omladeniu a regenerácii vlastných buniek. V medicíne je terapia vlastnou krvou používaná v rôznych odvetviach už niekoľko rokov a nedávno sa začali jej účinky uplatňovať aj v kozmetickej oblasti a prevencii starnutia.

S Drakula terapiou je možné spomaliť vonkajšie viditeľné prejavy starnutia prirodzenou cestou - s pomocou biochemickej informácie zakódovanej vo Vašej vlastnej krvi. Lekársky odborný názov tohto ošetrenia je S3 terapia (stimulated self serum - samostimulačné sérum) alebo PRP terapia (plateled rich plasma - plazma bohatá na krvné doštičky).

Za Drakula terapiou sa neskrývajú žiadne povery a kúzla. Za omladzujúci účinok zákroku je zodpovedná krvná plazma obsahujúca najrôznejšie proteíny a rastové faktory, ktoré napomáhajú k hojeniu a regenerácii pokožky. Vďaka obnovenej regenerácii sa pokožka začne na pohľad omladzovať. Rôzne poškodenia a znaky predčasného starnutia pokožky, spôsobené napríklad vplyvom slnečného žiarenia, sú tak na dlhý čas minimalizované.

Ako prebieha ošetrenie Drakula terapia?

Pacientovi je injekčne odobrané malé množstvo jeho krvi medzi 4-16 ml. Ihneď po odobraní je krv pomocou centrifúgy separovaná na biele a červené krvinky a krvnú plazmu, ktorá obsahuje dôležité krvné doštičky. Takto oddelená plazma je následne premiešaná so špeciálnym DNA aktivátorom. Pripravené sérum lekár nanesie pacientovi do pokožky. Aplikácia samotná je možná dvomi spôsobmi. Buď sa používa ošetrenie známe ako mezoterapia - ihličkové asi 2 mm hlboké vpichy do ošetrenej oblasti, alebo je roztok aplikovaný priamo pod vrásky ako výplňový materiál. Je možné obe aplikácie kombinovať pre lepší výsledný efekt. Regeneračný proces Drakula terapie výrazne rozjasní pokožku, napne ochabnutú kožu tváre a vyhladí vrásky. Samotné ošetrenie netrvá dlhšie ako hodinu, spravidla asi 45 minút. Účinky Drakula terapie sú vďaka špeciálnemu DNA aktivátoru trvajúce asi 6 - 8 mesiacov.

V ktorých partiách je možné aplikovať ošetrenie Drakula terapiou:

  • okolie očí
  • čelná oblasť
  • oblasť výskytu noso - ústnych vrások
  • oblasť líc
  • kontúry tváre
  • vlasová časť hlavy
  • dekolt a krk
  • ruky
  • boky
  • abdominálna oblasť (brucho)

DNA aktivátor

Niektoré odberové sety, určené na vykonávanie Drakula terapie, ako napr. TrayLIFE obsahujú naviac aj DNA aktivátor, vďaka ktorému je možné nielen zaktivizovať krvné doštičky, ktoré sa po odstredení krvi nachádzajú v plazme, ale naviac prebúdza vo vnútri krvných doštičiek viac než 100 spiacich rastových faktorov, ktoré prispievajú k rejuvenizácii pokožky a jej následnému omladeniu. Takto obohatená plazma zabezpečí dokonalé a dlhotrvajúce výsledky na dobu 6 až 8 mesiacov... Bez použitia tohto unikátneho aktivátora, trvácnosť účinkov ošetrenia, ako aj Vaša spokojnosť s výsledkom, nepresiahne viac ako 4 mesiace. Popis zákroku vznikol s prispením firmy Siklienka.


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma prosím!

* označuje povinné položky