Otvorenie kliniky - čítajte: mimoriadne pokyny súvisiace s COVID 19!

Ponuka 

Terapia vlastnou plazmou – ACP® metóda

Ako roky plynú, štruktúra našej kože sa postupne mení. S pribúdajúcimi rokmi dochádza k stenčovaniu jej jednotlivých vrstiev, ktorými sú pokožka, zamša a podkožné väzivo. Prejavy nie sú na všetkých častiach nášho tela rovnaké, ale vôbec najvýraznejšie postihujú pleť, ktorá v dôsledku úbytku kolagénu a elastínu stráca svoju pevnosť a pružnosť. Tento proces sa síce nedá úplne zastaviť, správna starostlivosť ho však výrazne spomaľuje.

Vďaka inovatívnej ACP® metóde môžete unavenú pleť účinne regenerovať a celý proces starnutia tak výrazne spomaliť. A to bez narušenia nervových vlákien, ktoré by negatívne ovplyvnili mimiku vašej tváre.

Metóda ACP® je vysoko účinný spôsob, ako zmierniť prejavy starnutia pomocou telu vlastných látok bez použitia antikoagulantov, separačných gélov, aktivátorov a toxínov.

V priebehu ošetrenia Vám odoberieme niekoľko mililitrov krvi, z ktorej unikátnym spôsobom získame plazmu, ktorá v sebe nesie rastové faktory obsiahnuté v krvných doštičkách.

Tieto rastové faktory sú nenahraditeľné pre spustenie regeneračných procesov, ktoré sú kľúčové na stimuláciu tvorby kolagénu, elastínu a nových ciev. Túto vašu plazmu potom aplikujeme na ošetrované miesta.

Výsledkom bude obnovenie vašej prirodzenej krásy. Koža bude napnutá, rozjasnená, dôjde k zlepšeniu jej elasticity a štruktúry.

Buďte krásna - Buďte SMART.

drakula terapia

Výhody zákroku

 • Celý zákrok trvá približne 1 hodinu
 • Minimálna bolestivosť
 • Nízke riziko vzniku hematómu – nedochádza ku krvácaniu a tvorbe modrín
 • Minimum vstupních miest
 • Nedochádza k narušeniu nervových vlákien a drobných ciev
 • Na ošetrenie očného okolia sú používáné atraumatické kanyly
 • Maximálna bezpečnosť a sterilita vďaka použitiu uzavretého systému ACP®.

Aké zlepšenie môžem očakávať?

 • Omladenie celej tváre vrátane napnutia očných viečok a odstránenia pigmentácie aj všetkých známok staroby
 • Omladenie krku, dekoltu a rúk
 • Vyhladenie jemných i hlbokých vrások na tvári, krku a dekolte
 • Redukovanie jazvičiek po akné, úraze, ale aj pooperačných jaziev a strií
 • Rekudovanie tmavých kruhov pod očami
 • Liečenie vypadávania vlasov
 • Regenerovanie kože poškodenej slnkom, chemickým peelingom alebo po laserových zákrokoch

Priebeh zákroku – metódou ACP®

 1. V prípade záujmu odborný personál najprv aplikuje anestetický krém, pričom je použitá tzv. okluzívna technika (ošetrená oblasť je zakrytá počas 15 minút kvôli zvýšeniu účinku aplikovaného krému).
 2. Následne personál odoberie 15 ml krvi unikátnym systémom ACP®, z ktorej sa potom centrifugáciou získa cca 6-8 ml plazmy. Toto množsto je dostačujúce na ošetrenie vašej celej tváre a v niektorých prípadoch i krku.
 3. Potom danú oblasť ošetria dezinfekciou.
 4. V ďalšom kroku odborný personál aplikuje pripravenú plazmu. Oblasť pod očami štandardne ošetrí technikou atraumatických kanýl, ostatné vrásky na tvári a krku ošetrí injekčnou technikou.
 5. Na záver zostávajúcu plazmu aplikuje povrchovo pričom sa používa dermaroller s titánovými ihličkami pre maximálne umocnenie celkového výsledku.

Pre trvalý efekt a úplné napnutie odporúčame celú procedúru absolvovať v iniciačnej fáze 3x v mesačných intervaloch a následne potom znova 1x počas 6-12 mesiacov - individuálne podľa odporúčania lekára.

Odporúčania pred zákrokom

24 hodín pred odberom

Dodržujte pitný režim, príjmite 2-3 litre nealkoholických tekutín (posledný polliter najlepšie 2 hodiny pred výkonom), obmedzte kofeínové nápoje. Nekonzumujte žiadne tučné potraviny a mliečne nápoje.

1 týždeň pred zákrokom

Po dohode s praktickým lekárom vysaďte nesteroidné protizápalové lieky, ako je kyselina acytelsalicylová (aspirín) 500mg.

2 – 3 dni pred zákrokom

Ak je to možné, vysaďte protizápalové lieky, ako sú nesteroidné antireumatiká (Ibalgin, Voltaren, Aulin atď.).

Odporúčanie po zákroku

Štyri až šesť hodín po zákroku počkajte s aplikáciou make-upu a umývaním tváre. Nasledujúcich 24 hodín obmedzte fyzickú aktivitu na minimum a 2-3 dni relaxujte, vyvarujte sa priamemu slnku (UV žiareniu) a nadmernému poteniu napríklad v saune.

 

Eveclinic Bratislava je jednou z certifikovaných SMART AGING® kliník, kde môžete očakávať naozaj individuálny prístup.

Erudovaný odborný personál vám odporučí spôsob ošetrenia na mieru, popíše detailne jeho efekt, vysvetlí, čo môžete od zákroku očakávať a v neposlednom rade zákrok odborne vykoná.

 


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

* označuje povinné položky