Ženy Muži
Ženy Muži
Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Ženy Muži
Ženy Muži
Napísať
Objednať
Volať

Unikátne ošetrenie a omladenie pleti

HydraFacial® je veľmi účinný a zároveň šetrný kozmetický spôsob ošetrenia tváre, používaný luxusnými kozmetickými klinikami v Spojených štátoch.

Nejedná sa pritom o žiadne zdĺhavé a nepríjemné kozmetické ošetrenie, práve naopak. Po aplikácií môžete ísť priamo na pracovnú schôdzku, na rande či do spoločnosti. Vyzerať budete zdravo bez začervenaných miest na tvári a bez podráždenej pokožky. Výsledkom je teda nielen krásna, ale aj zdravá pleť.

Systém HydraFacial® je moderný neinvazívny spôsob rejuvenizácie pokožky tváre. Účinnosť tohto zákroku potvrdzujú aj klinické štúdie zhotovené poprednými dermatológickými odborníkmi z USA, ktoré preukázali, že HydraFacial® má oproti iným rejuvenačným procedúram výrazne lepšie výsledky.

Ošetrenie pomocou HydraFacial® sa postará o Vašu pleť úplne od základu. Vďaka Vortex – Fusion technológii sa do ošetrovanej pokožky dostanú glukosaminy, antioxidanty, peptidy a kyselina hyalurónová. Tieto látky sú telu vlastné a stárnutím, stresom a vonkajšími vplyvmi ich strácame a na pokožke sa objavujú vrásky, pigmentácie, akné a ďalšie nedokonalosti kože.

4 v 1

Toto ošetrenie čistí, odstraňuje odumreté bunky a vysáva mazové zátky. Po ošetrení bude vaša pokožka hydratovaná, vypnutá a omladená.

Prístroj obsahuje rôzne koncovky a nadstavce, ktoré sú jednorázové, čím sa eliminuje riziko prenosu infekcie. Koncovka umožňuje difúziu špecifických roztokov počas ošetrenia. Jednotlivé pohyby špirálovitou koncovkou umožňujú efektívnu exfoliáciu. Pri každom pohybe sa robí niekoľkonásobná exfoliácia. Vďaka technológii využívajúcej vákuum je možné vysať nečistoty, odumreté bunky a prebytočný tuk z pokožky. 

hydrafacial Handpiece

Pre koho je ošetrenie vhodné

Je to efektívna alternativa k invazívnym zákrokom – omladzuje unavenú pleť a prinavráti elasticitu pokožke. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti v každom veku. Aj najcitlivejšia pokožka dobre reaguje na ošetrenie HydraFacial®. Lekár alebo vyškolený zdravotník navyše môže vybrať kombináciu sér a tým prispôsobiť ošetrenie priamo pre potreby citlivej pokožky. 

Ošetrenie vyhladzuje vrásky a jemné linky. Je vhodné pre mastnú, problematickú a aknóznu pokožku s rozšírenými pórami. Taktiež je vhodné pri odstraňovaní hyperpigmentácii alebo při poškodení pleti slnkom. 

Priebeh ošetrenia

1. Zákrok sa začína exfoliáciou – teda odstraňovaním odumretého tkaniva s pomocou exfoliačného nadstavca jemnými brúsnymi hrotmi. Sila abrazie je volená špecificky podľa konkrétneho typu pleti pacienta. V tomto kroku výkonu sa používa roztok obohatený glukosamínmi, kyselinou mliečnou a výživnými výťažkami z rias. Ošetrením sa odstránia mŕtve bunky kože, docháza teda k jemnému obrúseniu povrchu pleti a zároveň je silne podporená jej hydratovanosť.

2. Druhý krok je chemický peeling – do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom kyseliny glykolovej a salicylovej. K dispozícii sú rôzne sily peelingu podľa stavu a potreby pleti. Tento krok je pri ošetrení možné vynechať.

3. Nasleduje extrakcia a čistenie do hĺbky – na odstránenie nežiaducich mazových zátok z pórov kože slúži extrakčný nadstavec, ktorý využíva princíp vákua s technológiou Vortex. Následkom prvých dvoch krokov procedúry sú póry „otvorené“ a ľahko sa dajú zbaviť nečistôt. Pri extrakcii sa zameriavame najmä na takzvanú T-zónu tváre, teda oblasť čela a nosa. Na čistenie sa používa činný hydratačný roztok s prirodzenými látkami kyseliny salicovej následkom čoho sú póry zminimalizované.

4. Použitie komplexu peptidov – do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom peptidov – Acetyl Octapeptid-3 a Palmitoil Dipeptid-5. Tento roztok minimalizuje jemné línie a vrásky a obnovujú pružnosť pokožky.

5. Aplikácia antioxidantov a hydratácia – Ošetrenie sa robí nadstavcom na infúziu roztoku do kože. Roztok Antiox-6 obsahujúci mix antioxidačných látok, kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín. Zaručuje maximálnu hydratáciu a ochranu a vyživenie pleti po ošetrení.

Celé ošetrenie trvá 30 – 90 min, v závislosti od množstva nečistôt a stavu vašej pleti.

hydra facial produkty


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.