Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Napísať
Objednať
Volať

Novinkou v problematike vrások je použitie látky, ktorá sa už dlhú dobu používa v neurológii na uvoľnenie svalových kŕčov a dermatológovia si všimli jeho pozoruhodného účinku pri aplikácii v oblasti tváre.

V dermatológii sa látka aplikuje injekčne vo veľmi nízkych dávkach do problémových partií tváre. Účinok spočíva v tom, že zabráni mimickému svalu zmršťovať sa. Zmršťovanie mimických svalov je hlavnou príčinou tvorby vrások. Najčastejšie je látka aplikovaná medzi obočím, ale možné je tiež využiť pôsobenie v oblasti čela alebo očí, obmedzene aj v oblasti úst.

Aký je princíp účinku

Látka uvoľňuje svalové kŕče. V dermatológii sa aplikuje vo veľmi nízkych dávkach injekcií do problémových partií tváre.

V týchto oblastiach tváre preruší nervovosvalové napätie a tým zabráni mimickému svalu zmršťovať sa. Zmršťovanie svalu je hlavnou príčinou tvorby vrások.

Účinok trvá zhruba 4-6 mesiacov, jeho efekt postupne odoznieva a je potrebné aplikáciu zopakovať. Pri opakovaní už nedochádza k návratu zmršťovacej schopnosti svalu v pôvodnej miere. Zmršťovacia schopnosť svalu sa postupne znižuje, až postupom času môže dôjsť k jej úplnému potlačeniu a vráska sa prestáva tvoriť.

Zároveň sa opakovaním predlžuje trvanlivosť daného efektu, teda čím dlhšie túto terapiu podstupujete, tým dlhšie trvá aj efekt.

 

 


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.