Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať

Limitovaný počet ošetrení a procedúr s bonusmi, napr. zväčšenie pier, odstránenie mimických vrások, face contouring pomocou kyseliny hyalurónovej, Hydrafacial, vitamínová mezoterapia, HIFU - neinvazívny lifting tváre, Endymed - mikroihličková rádiofrekvencia Intensif, Body Sculpt pre chudnutie a rysovanie svalov a ďalšie. Preskúmajte ich už teraz!

 

Súčasná medicína ponúka riešenie ženám, ktoré nie sú spokojné s veľkosťou svojich prsníkov. Augmetácia prsníkov alebo odborne nazývaná augmentačná mammaplastika je spôsob zväčšenia prsníkov pomocou prsníkových implantátov.

 

Jedná sa o bezbolestnú invazívnu liposukciu fungujúcu na základe ultrazvuku, ktorý pôsobí iba na tukové bunky a nepoškodzuje okolité tkanivá. Výsledkom je štíhle telo bez modrín a opuchov, pevnejšia pokožka v operovanej oblasti a výrazne kratšia doba rekonvalescencie. Vďaka týmto unikátnym výhodám patrí VASER Lipo ® aktuálne medzi najpopulárnejšie liposukčné metódy po celom svete.

 

 

LPG stimuluje a aktivuje tkanivá vo všetkých vrstvách na odstránenie tukových zásob, spevnenie pokožky celého tela a vyhladenie celulitídy. Prístrojové ošetrenie pracuje na princípe biostimulácie, pri ktorej sa naštartujú detoxikačné procesy s ozdravným účinkom. Efekt procedúry na koži pocítite už po prvom ošetrení. Koža bude jemnejšia, hladšia, zdravo prekrvená.