Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
 

LPG stimuluje a aktivuje tkanivá vo všetkých vrstvách na odstránenie tukových zásob, spevnenie pokožky celého tela a vyhladenie celulitídy. Prístrojové ošetrenie pracuje na princípe biostimulácie, pri ktorej sa naštartujú detoxikačné procesy s ozdravným účinkom. Efekt procedúry na koži pocítite už po prvom ošetrení. Koža bude jemnejšia, hladšia, zdravo prekrvená.

 

Súčasná medicína ponúka riešenie ženám, ktoré nie sú spokojné s veľkosťou svojich prsníkov. Augmetácia prsníkov alebo odborne nazývaná augmentačná mammaplastika je spôsob zväčšenia prsníkov pomocou prsníkových implantátov.

 

Jedná sa o bezbolestnú invazívnu liposukciu fungujúcu na základe ultrazvuku, ktorý pôsobí iba na tukové bunky a nepoškodzuje okolité tkanivá. Výsledkom je štíhle telo bez modrín a opuchov, pevnejšia pokožka v operovanej oblasti a výrazne kratšia doba rekonvalescencie. Vďaka týmto unikátnym výhodám patrí VASER Lipo ® aktuálne medzi najpopulárnejšie liposukčné metódy po celom svete.

 

akce banner hifu bezloga

Nechirurgický facelifting čela a očného okolia, lifting paží či krku a podbradku od 230 €!

 

Hydrafacial je unikátnym ošetrením hydradermabrázie, čiže pílingu pomocou „vody“, ktoré v jednom sedení kombinuje viacero postupov. Ošetrenie má ukľudňujúci a zvláčňujúci charakter, nedráždi pleť.

 

 

Odstránenie mimických vrások pomocou botulotoxínu. Vráťte čas späť a darujte si mladosť a krásu! Pri preventívnom používaní botulotoxinu sa na dlhú dobu dá zabrániť vzniku mimických vrások.