Ponuka 
Volajte +421 902 711 171 +421 902 711 171 NAPIŠTE NÁM

 

Súčasná medicína ponúka riešenie ženám, ktoré nie sú spokojné s veľkosťou svojich prsníkov. Augmetácia prsníkov alebo odborne nazývaná augmentačná mammaplastika je spôsob zväčšenia prsníkov pomocou prsníkových implantátov.

Jedná sa o bezbolestnú invazívnu liposukciu fungujúcu na základe ultrazvuku, ktorý pôsobí iba na tukové bunky a nepoškodzuje okolité tkanivá. Výsledkom je štíhle telo bez modrín a opuchov, pevnejšia pokožka v operovanej oblasti a výrazne kratšia doba rekonvalescencie. Vďaka týmto unikátnym výhodám patrí VASER Lipo ® aktuálne medzi najpopulárnejšie liposukčné metódy po celom svete.

akce banner hifu bezloga

Nechirurgický facelifting čela a očného okolia, lifting paží či krku a podbradku od 230 €!

Princess ® VOLUME je gélový implantát na báze kyseliny hyalurónovej určený na korekciu hlbokých vrások a na obnovenie objemu kože.
Gél je vďaka technológii S.M.A.R.T. homogénny. Neobsahuje partikule, čo má priaznivý vplyv na prirodzený tvar výplne a predovšetkým jednoduchú aplikáciu.

Hydrafacial je unikátnym ošetrením hydradermabrázie, čiže pílingu pomocou „vody“, ktoré v jednom sedení kombinuje viacero postupov. Ošetrenie má ukľudňujúci a zvláčňujúci charakter, nedráždi pleť.

Odstránenie mimických vrások pomocou botulotoxínu. Vráťte čas späť a darujte si mladosť a krásu! Pri preventívnom používaní botulotoxinu sa na dlhú dobu dá zabrániť vzniku mimických vrások.