Ženy Muži
Ženy Muži
Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Ženy Muži
Ženy Muži
Byť spokojný so svojim telom znamená, byť spokojný sám so sebou! Pri inteligentnej stimulácii dokáže Vaša pleť a Vaša postava prejsť neuveriteľnými premenami.

LPG stimuluje a aktivuje tkanivá vo všetkých vrstvách na odstránenie tukových zásob. Používa sa na zoštíhlenie pása, spevnenie pokožky celého tela a vyhladenie celulitídy. Prístrojové ošetrenie pracuje na princípe biostimulácie, pri ktorej sa naštartujú detoxikačné procesy s ozdravným účinkom.

Čo ponúka prístrojové ošetrenie LPG

 • Jedná sa o inovatívnu technológiu pracujúcu na princípe valčeka a klapky, ktorá v spojení so sekvenčným podtlakom hĺbkovo stimuluje a aktivuje tkanivo vo všetkých vrstvách.
 • Prístroj sa prispôsobuje špecifickým potrebám každej kože. Pri ošetrení dochádza k odstráneniu veľkej časti odolných tukových zásob, čo vedie k zoštíhleniu pása, spevneniu pokožky a vyhladeniu celulitídy.
 • Ošetrenie je neinvazívne, bezbolestné a umožňuje okamžitý návrat k bežným aktivitám. Výsledky sú viditeľné už po 3 ošetreniach.

endermologia body ošetrenie

Čo zákrokom získate

 • Podpora tvorby kolagénu a elastínu pre zvýšenie pružnosti a spevnenia pokožky
 • Odstránenie tukových vankúšikov z problematických oblastí
 • Okysličenie a detoxikácia pleti
 • Sformovanie postavy
 • Redukcia celulitídy a strií
 • Odvodnenie organizmu
 • Vyhladenie vrások
 • Spevnenie kontúr a rozjasnenie pleti
 • Regenerácia pokožky
 • Obnovenie produkcie kyseliny hyalurónovej a kolagénu

Ošetrenie vykonávame na našej klinike patentovaným prístrojom LPG Cellu M6® Integral. Ten pracuje na princípe mechanickej biostimulácie kožného tkaniva a je vybavený niekoľkými rôznými hlavicami s motorizovanými valčekmi. Práve tie pri ošetrení príjemne masírujú pokožku. Počas procedúry potom majú klienti na sebe špeciálny overal. Elastické oblečenie priliehajúce ku koži oddeľuje pokožku od hlavice prístroja.

Omladená pokožka už za 40 minút

Ošetrenie najčastejšie trvá 40 minút. Na dosiahnutie ideálneho výsledku klientom odporúčame sériu najmenej 10 ošetrení podstúpených v priebehu približne 4 týždňov. Efekt procedúry na koži pocítite okamžite, teda už po prvom ošetrení. Koža bude jemnejšia, hladšia, zdravo prekrvená. Naštartuje sa v nej množstvo blahodarných procesov. Na udržiavanie vitality pokožky a zachovanie efektu ošetrenia potom stačí aj jedná terapia mesačne.

Viditeľné výsledky už po 3. ošetrení

LPG Endermologie® – Po ošetrení

LPG je natoľko efektívne, že výsledok na koži pocítite okamžite. Pri tvárovom ošetrení je výsledok viditeľný ihneď po prvej návšteve – pleť je rozjasnená a vrásky sú vyhladené. Po ošetrení je nevyhnutné dodržiavať dostatočný pitný režim, pretože LPG pôsobí ako účinný detox organizmu!

Pre dokonalejší výsledok invazívnej liposukcie

Vďaka vyššie zmieneným účinkom odporúčame LPG lipomasáž podstúpiť aj pred a po invazívnej liposukcii. Ošetrenie zároveň pomáha výrazne lepšiemu a rýchlejšiemu odstráneniu opuchov a hematómov. 

Kontraindikácie

Ošetrenie je vhodné takmer pre všetkých. Nie sú s ním spojené žiadne nežiaduce účinky ani žiadna rekonvalescencia. LPG lipomasáž sa však radšej neodporúča tehotným, alebo dojčiacim ženám.

endermologie face priebeh ošetrenia

Endermologie® Face – SKUTOČNÉ FITNESS PRE VAŠU PLEŤ

Starostlivosť Endermologie® Face má oveľa hlbšie účinky ako ktorákoľvek iná metóda a pomáha pleti obnoviť jej pevnosť a elasticitu. Vďaka ošetreniu Endermologie® Face sa môžu profesionáli v obore starostlivosti o krásu konečne efektívnym spôsobom starať o problematickú a starnúcu pleť príjemným a bezpečným spôsobom.

Táto špeciálne vyvinutá technológia podporuje tvorbu kolagénu a dodáva 100% prirodzený vzhľad pleti. Endermologie® Face dodáva Vašej pleti vyhladenie, rozjasnenie, spevnenie, mladistvý vzhľad, redukciu vrások a obnovuje jej pružnosť.

Už po jednom ošetrení je dokázaný viditeľný efekt

Endermologie® Face je špeciálne vyvinutá technológia na to, aby zabránila a spomalila proces starnutia pleti v oblasti tváre, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičenie stimuluje kolagénové a elastínové vlákna v spojivovom tkanive, prirodzene obnovuje pevnosť a zanecháva Vašu pleť hladkú a bez vrások.

Príjemná a relaxačná Endermologie® Face je mimoriadne účinná. Obnovuje tkanivá v bunkovej úrovni, optimalizuje produkciu elastínu a kolagénu na vyplnenie línií a zjemnenie vrások. Zároveň je dokonalou starostlivosťou na očné okolie a to na vačky pod očami a pre unavené, opuchnuté oči. Navracia pleti pevnosť, odstraňuje dvojitý podbradok a zanecháva Vašu pleť dlhodobo žiarivú a jasnú.

Dôležité informácie o endermologickom obleku, ktorý je potrebné mať na sebe pri každej LPG procedúre

 • Procedúry prístrojom LPG sa vykonávajú iba v špeciálnej kombinéze, ktorá sa správne nazýva “endermologický oblek.”
 • Vďaka nemu je procedúra výrazne efektívnejšia a starostlivejšia voči vašej pokožke. Kombinéza taktiež zaisťuje hygienu a comfort.
 • Originál LPG endermo oblek má špeciálnu látku, ktorá zaisťuje kvalitnú priľnavosť a manipuláciu.

Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.