Ženy Muži
Ženy Muži
Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Ženy Muži
Ženy Muži
Napísať
Objednať
Volať

Omnilux – unikátny spôsob omladenia pokožky

Omnilux vám ponúka jedinečnú novinku v oblasti omladenie kože. Zbavte sa vrások a povzbuďte svoje sebavedomie. Zoznámte sa s unikátnym prístrojom Omnilux , ktorý napomáha pri mnohých problémoch spojených s liečbou kože.

Stále sa okolo nás hovorí o škodlivosti slnečného žiarenia a neblahom účinku UVA a UVB žiarenia na našu pleť. Tento typ žiarenia produkuje voľné radikály, ktoré poškodzujú kožné bunky a spôsobujú tak predčasné starnutie pokožky.

Nie každé žiarenie však na našu kožu škodí. Isté vlnové dĺžky svetelného spektra sú naopak pre našu pleť užitočné. Dokážu stimulovať kožné bunky a vedú k celkovému zlepšeniu stavu pokožky. Pozitívnych vlastností svetla využívame vo fototerapii. Takýmto typom žiarenia disponuje prístroj Omnilux.

Na čo Omnilux slúži?

OMNILUXSystém funguje ako vypínač pleti, spúšťa prirodzené procesy, ktorých výsledkom je rejuvenizácia pokožky. Významne zvyšuje tvorbu kolagénu, reaktivuje bunky.

Je veľa využívaný tiež k neinvazívnemu omladeniu tváre, krku i dekoltu, redukcií vrások a vypnutie pleti, urýchleniu hojenia, ale tiež pre liečbu bolesti kĺbov a svalov a liečbe psoriázy .

Ďalej pre ošetrenie akné a aktinických keratóz, lúče účinne ničia baktérie Propionibacterium bacterium acnes spôsobujúce akné, bez toho, aby v tele zapríčinili iné nežiaduce reakcie.

Podporuje hojenie a v rámci fotodynamickej terapie skvelo funguje pri liečbe kožných nádorov.

Pre čo najlepšie vstrebanie účinných látok, ktoré sa na pleť pred ošetrením môžu naniesť, pričom vďaka priestorovo nastaviteľným LED panelom je celá ošetrovaná oblasť ožarovaná s rovnakou intenzitou zo všetkých strán.

Ako funguje prístroj Omnilux?

Pozrite sa ako prístroj Omnilux funguje. Prístroj Omnilux využíva vo svojej technológii špeciálnej LED diódy, ktoré vydávajú úzkopásmové svetlo špecifických vlnových dĺžok. Terapie sú bezbolestné, bezpečné, bez vedľajších účinkov a bez nutnosti rekonvalescencie. Systém sa skladá zo základne a sklopnej hlavice, ktorú je možné presne nastaviť na ošetrovanú oblasť tváre alebo tela.

Vlnová dĺžka svetla je schopná prenikať rôzne hlboko do kože a zasahovať tak jej štruktúry. Svetelná stimulácia potom spustí v kožných bunkách prirodzené reakcie, ktorých výsledkom je syntéza, syntéza kolagénu a zrýchlené hojivé procesy. Stimulované kožné bunky lepšie pracujú, koža je zdravá, lepšie hydratovaná a prekrvená.

Dajte zbohom vráskam a neustálym problémom s pleťou. Rýchlu a účinnú terapiu prístrojom Omnilux vykonávame len u nás, v eveclinic. Presvedčte sa o jedinečných účinkoch prístroja na vlastnej koži a objednajte sa na prvé ošetrenie.


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.