Ženy Muži
Ženy Muži
Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Ženy Muži
Ženy Muži

My v eveclinic Bratislava dbáme na známe tvrdenie, že „najlepšie zdravotnícke zariadenia nezávisia len na vonkajšom vzhľade, ale najmä na kompetentnosti a odbornosti každého lekára a zdravotnej sestry, ktorí vstúpia do operačnej sály“.

Náš cieľ

Eveclinic je klinika plastickej a estetickej chirurgie s tímom troch atestovaných plastických chirurgov – MUDr. Jozef Fedeleš, PhD., MUDr. Dominika Kevická a MUDr. Peter Žiak, PhD. Klinika bola založená na báze skúseného personálu a filozofii „byť miestom, kam sa klienti radi vrátia“ pre jeho duch chirurgickej precíznosti, príjemného prostredia a vynikajúcej starostlivosti.

Sme Transparentná klinika na portáli Estheticon

Čo to pre pacientov znamená?

  • Transparentná klinika umožňuje všetkým svojim pacientom ohodnotiť výsledok operácie.
  • Transparentná klinika následne akceptuje hodnotenia od svojich pacientov.

Voľba Transparentnej kliniky znamená:

  • najideálnější spôsob, ako si vybrať profesionálneho a zodpovedného lekára.
  • zaistenie lepšej komunikácie v rámci pooperačnej starostlivosti.
  • vždy zaručený najprofesionálnejší prístup lekárov v prípade riešenia komplikácií.

 

"Za výsledkami našej práce si stojíme!"

Služby

Eveclinic v Bratislave ponúka špičkové šlužby v oblasti liposukcie s ultramoderným prístrojom VASER LIPO, tvárových úprav, operačných korekcií prsníkov, brucha a ďalších partií tela.

Bezpečnosť

Našim klientom ponúkame služby v novozriadených priestoroch s komplexne rekonštruovaným operačným traktom so supersterilným prostredím, ambulantnou časťou, recepciou aj izbami klientov. Klinika je vybavená najnovšou vzduchotechnickou a sterilizačnou technikou. O klientov sa okrem personálu plastickej chirurgie stará aj erudovaný anestéziológ nielen počas operačného zákroku, ale aj následnej pooperačnej medikácie.

Náš tím lekárov

Tím lekárov eveclinic

Vitajte v eveclinic Bratislava...