Ženy Muži
Ženy Muži
Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Ženy Muži
Ženy Muži
Keďže sa naďalej rozrastáme a rozširujeme naše služby pre vás, našich klientov, pôvodné priestory kliniky sa pre nás stali príliš malými. Preto sme sa začiatkom októbra presťahovali do úplne nových a predovšetkým väčších moderných priestorov.

Dúfame, že budete z nových priestorov eveclinic rovnako nadšení ako my. Navrhli sme ich tak, aby boli vaše skúsenosti s nami príjemné, pohodlné a zároveň diskrétne a čo najbezpečnejšie.

Ako sa k nám dostanete?

Keďže sa nachádzame priamo v centre mesta, ľahko sa k nám dostanete pešo, verejnou dopravou (autobusom alebo električkou) alebo autom.

Ak chcete využiť verejnú dopravu, zastávky električiek (3, 4, 1 – Šafárikovo nám. alebo Kamenné nám.) a autobusov (29, 50, 70 – Šafárikovo nám.) sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti kliniky, približne 150 metrov pešo.

Ak pôjdete autom môžete využiť bezplatné parkovanie na 1 hodinu v zmluvne dohodnutom garážovom dome Parking Staré Mesto (Medená 22) alebo zaparkovať aj na ostatných platených vonkajších parkoviskách v blízkosti kliniky podľa vlastného uváženia.

V prípade parkovania v garazovom dome si musíte priniesť parkovací lístok so sebou na kliniku, kde vám na recepci bonifikujeme parkovanie. Pri odchode máte na opustenie parkoviska máte 15 minút (cesta z kliniky na parkovisko trvá 2 minúty pešo).

mapa big3 nove logo small

Viac informácií o kontaktoch a parkovaní