Volajte +421 917 995 411
Napísať
Objednať

VECTRA® 3D je unikátny prístroj na 3D snímanie, ktorý pre pacientove ľahšie pochopenie ukazuje, ako bude naozaj reálne vyzerať výsledok jeho operácie.

Aktuálne nájdete na Slovensku VECTRA® 3D len v eveclinic Bratislava!

Ako VECTRA® 3D funguje?

VECTRA® 3D umožňuje lekárovi získať kompletnú 3D vizualizáciu tela pacienta vo vysokej kvalite, vďaka ktorej presnejšie nasimuluje rôzne estetické postupy. Pri konzultácii má pacient oveľa lepšiu predstavu, čo ho počas zákroku čaká a ako bude vyzerať výsledok. Môže sa tak odbúrať čiastočný strach a neistota pacienta z výsledku pred výkonom. VECTRA® 3D prináša nielen 360° nasnímanie, ale pre lepšiu predstavu aj kompletne zmeria obvod scanovanej oblasti.

VECTRA® 3D umožňuje lekárovi získať kompletnú 3D vizualizáciu tela pacienta vo vysokej kvalite
VECTRA® 3D umožňuje lekárovi získať kompletnú 3D vizualizáciu tela pacienta vo vysokej kvalite

Na čo sa VECTRA® 3D používa?

Prístroj VECTRA® 3D ponúka široké využitie. Pomáha s vizualizáciou nielen poprsia, ale aj nasimuluje rôzne zákroky plastickej chirurgie, ktoré sa týkajú tváre či tela.

Kde všade sa hodí kvalitná 3D vizualizácia?

PRSIA

 • zväčšenie poprsia implantátmi
 • zväčšenie poprsia vlastným tukom
 • zmenšenie poprsia
 • mastopexia
 • a ďalšie

3D vizualizácia pred a po výkone: zväčšenia prsníkov (augmentácia poprsia), rôzne typy prsných implantátov
3D vizualizácia pred a po výkone: zväčšenia prsníkov (augmentácia), rôzne typy prsných implantátov

TVÁR

 • lifting tváre
 • rinoplastika
 • injekčné výplne
 • kontúrovanie tváre
 • omladenie tváre
 • rozšírenie brady
 • a ďalšie

3D vizualizácia pred a po výkone: plastická operácia nosa (rinoplastika) s operáciou brady
3D vizualizácia pred a po výkone: plastická operácia nosa (rinoplastika) s operáciou brady

TELO

 • abdominoplastika
 • liposukcia
 • zväčšenie zadku
 • odstránenie celulitídy
 • a ďalšie

3D vizualizácia pred a po výkone: zväčšenia prsníkov (augmentácia poprsia) a odstránenie ovísajúceho brucha (abdominoplastika)
3D vizualizácia pred a po výkone: zväčšenia prsníkov (augmentácia) spoločne s abdominoplastikou

Aká je kvalita 3D simulácie?

Prístroj sám o sebe pôsobí veľmi elegantne a nijako nenarušuje priestor ordinácie. VECTRA® 3D sa automaticky nastaví podľa svetelných podmienok tak, aby bol farebný výstup čo najkvalitnejší. Dokáže na obrazovku preniesť aj najmenší detail v tej najväčšej kvalite. Samotné snímanie trvá len 3,5 milisekundy. Vďaka tomu nehrozí, že by došlo k rozmazaniu pri nečakanom pohybe pacienta. Celý výstup možno sledovať na farebnej 17" obrazovke priamo pri konzultácii.

Prečo využiť práve VECTRA® 3D?

Lepšia predstavivosť

Pomocou vlastného obrazu pacienta môže lekár ľahšie odkomunikovať výsledky, vzdelávať pacienta o rôznych možnostiach plastickej chirurgie, upozorniť na obmedzenia a lepšie stanoviť výsledky zákroku. Vďaka kvalitnému trojrozmernému obrazu je pre pacienta ľahšie si všetko lepšie predstaviť a konzultácia pred zákrokom bude pre obe strany jednoduchšia a presnejšia.

Odlišnosť od konkurencie

Ordinácie, ktoré sú vybavené týmto prístrojom, môžu pacientom ponúknuť kvalitnejšie konzultácie. Pacienti odchádzajú spokojnejší a pokojnejší, pretože presnejšie vedia, čo ich čaká. Eveclinic je aktuálne jediná klinika na Slovensku, ktorá snímanie pomocou VECTRA® 3D ponúka.

Prístrojov na 3D snímanie existuje niekoľko, ale v porovnaní s VECTRA® 3D nemajú takú časovú pružnosť v poskytovaní výstupov. Snímky sa napríklad robia digitálnym fotoaparátom, a potom sa musia poslať do centrálneho počítača. Z troch snímok teda vyjde jeden, ktorý nie je taký kvalitný a detailný, ako ponúka VECTRA® 3D.

Pestrejší výber

Vizualizácia umožňuje ukázať pacientom viac postupov a zákrokov, ktoré im pomôžu s ich požiadavkami. Možno načrtnúť výhody kombináciou rôznych zákrokov a zvoliť ten správny zákrok a postup.

VECTRA® 3D dokáže preniesť aj najmenší detail v tej najväčšej kvalite
VECTRA® 3D dokáže preniesť aj najmenší detail v tej najväčšej kvalite

Hlavné benefity použitia VECTRA® 3D

AUTOMATICKÉ MERANIE:
Presné vymeranie a zobrazenie partií pomáha pacientom pochopiť súčasný stav aj to ako im môže estetická medicína pomôcť.

ŠEDÝ REŽIM:
Šedý režim programu lepšie zobrazuje kontúry tela.

RBX® TECHNOLOGY:
Špeciálna technológia, ktorá odlišuje hnedé a červené prvky kože. Umožňuje kvalitnú vizualizáciu partií aj s detailmi pokožky.

FAREBNÉ ODLÍŠENIE:
Prístroj odlišuje jednotlivé rozdiely kontúr a merané hmoty. Lekár ľahko spozná miesta, kde je potrebné pridávať a odkiaľ naopak brať.

AUTOMATICKÉ PREPOJENIE:
3D vizualizácia ponúka kompletný a kvalitný pohľad na celé telo ako na jeden obraz. Žiadne nepresnosti. Naopak, veľmi kvalitne vidíte každý detail svojho tela.

KONTÚROVANIE:
Automaticky ukazuje odoberanie či pridávanie objemu do zvolenej oblasti.

OKAMŽITÝ VÝSLEDOK:
Jednoduchým posunom a ovládaním programu možno ihneď vidieť trojrozmerný výsledok napríklad po operácii nosa.

VÝBER IMPLANTÁTOV:
Jednoduchý výber implantátov z katalógu. Pacient/ka vidí rozdiely veľkostí, tvarov a spôsobov, akými je implantát do tela vložený.

MODELOVANIE MÄKKÝCH TKANÍV:
Prístroj generuje skutočné 3D modely vybraných implantátov a vypočítava reálny výsledok založený na gravitácii, tvare a umiestnení implantátu.

ZVÄČŠENIE POPRSIA:
Prístroj starostlivo modeluje spôsob, akým sa vykonáva operácia, vrátane možnosti ukázať pacientom, akým rezom možno implantát do pŕs vložiť.

OČAKÁVANÝ VÝSLEDOK:
Jednoduché prepínanie zo snímky pred a po zákroku. Vizualizácia presne ukáže výsledok a pacient vidí, ako bude operovaná časť po zákroku vyzerať.

KOMBINÁCIA ZÁKROKOV A POROVNANÍ:
Pomocou vizualizácie je možné pacientovi ukázať, aký bude výsledok po jednom zákroku, prípadne, čo by mohlo konečnému výsledku pomôcť v prípade, že si zvolí kombináciu niekoľkých zákrokov. Prístroj dobre načrtne, aký z možných scenárov operácie bude ten najlepší.

 

Prejsť na zoznam výkonov


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.