Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať

Eveclinic Vám ponúka procedúru prístrojom Vital Injector™. Ten je ovládaný počítačom a je určený najmä na plošnú aplikáciu stabilizovanej kyseliny hyalurónovej. Ide o prípravky Restylane Vital a Restylane Vital Light a SAYPHA FILLER. Tento revolučný postup je určený na omladenie pokožky, jej hydratáciu, zvýšenie pružnosti pokožky a odstránenie jemných vrások.

Vital Injector je unikátny prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presne dávkovanie kyseliny hyalurónovej do požadovanej hĺbky. Tým dosahuje lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky. Vďaka takto aplikovanej kyseline hyalurónovej dochádza nielen k hydratácií, ale aj k následnému vypnutiu pokožky. Ďalej dochádza k aktivácii a rastu kolagénových vlákien, čím pokožka získa lepší tonus a elasticitu.

Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, mikro vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní, oblasť možno navyše výborne zakryť make-upom. Je to vynikajúca indikácia pre tenkú kožu na krku, dekoltu, okolie očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej štruktúry kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka bude hydratovaná, omladená a vypnutá.

vital injector pred a po

Pre koho je Vital Injector vhodný

Skvelé výsledky dosahuje v oblasti líc, kde silnou hydratáciou dodáva stratený objem a vypína pokožku. Zjemňuje drobné vrásky pod očami a na hornej pere, ktoré sú horšie ovplyvniteľné. Intenzívne hydratuje a spevňuje pokožku na krku a dekolte, ktorá je veľmi často zanedbávana a starosť o ňu začína dosť neskoro. Nenahraditeľne skvalitňuje jemnú pokožku na rukách, zosilňuje kožnú vrstvu spolu s jej odolnosťou. Efekt je prirodzený a dlhodobý!

Ošetrenie je vhodné aj pre mladších klientov, ktorý zatiaľ výrazné zmeny pokožky nepozorujú. Hovoríme o tzv. "aktívnej prevencií" pred tvorbou vrások a stratou pružnosti a elasticity pokožky

Aké výplňové produkty sa používajú

  • Restylane Skinboosters™ – rada určená na výraznú rejuvenizáciu a omladenie pleti. Zlepšuje hydratáciu a navracia pokožke elasticitu a mladistvú štruktúru. Rovnako ako ostatné produkty Restylane, sú aj Restylane Skinboosters™ založené na patentovanej technológii NASH™, na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej. Restylane Skinboosters™ je rad skladajúci sa z produktov Restylane Vital, Restylane Vital Light. Tieto produkty vám poskytnú možnosť, ako prirodzene omladiť kožu a dodať jej novú energiu.
  • SAYPHA FILLER – základom je vysoko čistá kyselina hyalurónová, ktorá neobsahuje žiadne živočíšne prímesi. Kyselina hyalurónová je látka, ktorá je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu, preto ju telo prirodzenou cestou tiež odbúrava, preto je použitie preparátu vysoko bezpečné. Gél je vďaka technológii S.M.A.R.T. homogénny. Neobsahuje partikúle, čo má priaznivý vplyv na prirodzený tvar výplne a predovšetkým jednoduchú aplikáciu. Výplňové materiály SAYPHA patria medzi najkvalitnejšie, najšetrnejšie a najmodernejšie značky na trhu.

vital injektor foto pred/po

Priebeh ošetrenia

Pred zákrokom je vhodné naniesť krém na znecitlivenie. Hlavica prístroja vytvoria podtlak, ktorý jemne vyzdvihne pokožku, takže sa materiál dostane do presnej hĺbky. Vital Injector sa zásadne líši technicky dokonalým a perfektne riaditeľnými systémom nielen hĺbky aplikácie (až do 5 mm), ale súčasne možno zvoliť dávku aplikovanú v každej z piatich ihličiek na hlavicu. Pokožka je tak ošetrená absolútne rovnomerným rozprestretím účinnej látky po celej ploche. Ďalšou výhodou je súčasné oddialenie vpichu od ciev, takže významne klesá počet modrín.

Aké ďalšie ošetrenia sa môžu vykonávať

  • Vital Injector je možné využiť aj k plošnému ošetreniu celulitídy na stehnách alebo na bruchu. Veľmi rovnomerný a precízny je plazmalifting s kyselinou hyalurónovou – RegenMatrix ACR.
  • Pomocou mikroihličiek možno zaviesť účinné látky do hĺbky, k vlasovým korienkom pri liečbe alopécie (nadmerného padanie vlasov).

Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.