Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať

MUDr. Norbert Rácz je absolventom Univerzity Komenského v Bratislave, kde úspešne ukončil štúdium promóciou v roku 1997. Prvé pracovné skúsenosti získal na Chirurgickej klinike v Nových Zámkoch, kde pracoval v tíme chirurgov na traumatologickom oddelení. O štyri roky neskôr sa presťahoval do Bratislavy a stal sa členom tímu Kliniky plastickej a rekonštrukčnej chirurgie v bratislavskom Ružinove.

V roku 2001 získal MUDr. Rácz atestáciu z plastickej chirurgie a keďže považoval ďalšie rozširovanie svojich vedomostí a zvyšovanie odbornosti za nevyhnutné, absolvoval špecializačnú skúšku z plastickej a rekonštrukčnej chirurgie, ktorú úspešne obhájil na Klinike plastickej chirurgie UN v BA.

Po piatich rokoch práce na Klinike plastickej a rekonštrukčnej chirurgie sa rozhodol prejsť na súkromnú kliniku plastickej chirurgie a tiež ďalej rozširovať a prehlbovať svoje odborné znalosti prostredníctvom niekoľkých zahraničných stáží.

Z nich je obzvlášť výnimočná odborná stáž na Institut de la main – Clinique Jouvenet v centre Paríža. O rok neskôr navštívil Brazíliu, konkrétne kliniku, ktorú vedie uznávaný profesor Pitanguy, s ktorým mal tú česť spolupracovať na niekoľkých zákrokoch. Trojicu zahraničných pracovných pobytov MUDr. Rácza uzatvára Throat Hospital, nemocnica patriaca pod New York University School of Medicine.

MUDr. Norbert Rácz je renomovaný plastický chirurg s viac ako 15-ročnou praxou. Medzi najčastejšie zákroky estetickej chirurgie, ktoré vykonáva, patrí celý rad operácií prsníkov a liposukcia.

Od roku 2023 je MUDr. Rácz plastickým chirurgom v tíme eveclinic Bratislava, ktorú nájdete v centre mesta na Grösslingovej ulici.

S prihliadnutím na početné zahraničné skúsenosti je MUDr. Rácz jazykovo zdatný v angličtine, nemčine, francúzštine a maďarčine.

Certifikácia

  • Plastická a rekonstrukčná chirurgia

Členstvá

  • Slovenská lekárska komora