Čítajte: mimoriadne pokyny súvisiace s COVID 19!

Ponuka 

MUDr. Dominika Kevická

Po absolvovaní štúdia na Lekárskej fakulte UK v Bratislave začala v roku 2006 pracovať na Klinike popálenín a rekonštrukčnéj chirurgie UNB. Pôsobila ako interný doktorand a popri vedeckej práci sa zúčastňovala na chirurgickej aj konzervatívnej terapii pacientov tejto kliniky.

Od roku 2009 pracuje na oddelení chirurgie ruky UNB, kde sa venuje plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgii. Počas pôsobenia na tomto oddelení absolvovala aj špecializačné skúšky v odbore plastická chirurgia.

Od roku 2014 pracuje aj v eveclinic.

Kevická blefaroplastika

Zúčastňuje sa množstva domácich aj zahraničných kongresov a sympózií. Absolvovala školenia a workshopy v oblasti aplikácie výplňových materiálov, botulotoxínu, niťového liftingu, augmentácie prsníkov, body contouringu i mnohé ďalšie so zameraním na estetickú a rekonštrukčnú chirurgiu.

Členstvo

  • SLK - Slovenská lekárska komora

MUDr. Kevická

Transparentný lekár

MUDr. Dominika Kevická patrí medzi Transparetných lekárov portálu Estheticon. To okrem iného znamená, že umožňuje každému svojmu pacientovi hodnotiť výsledok jej práce, či už spokojný bol alebo nebol. S pacientom aktívne komunikuje a poskytuje profesionálnejší prístup v prípade riešenia komplikácií.

Zobraziť profil MUDr. Dominika Kevická

Chirurgia ruky - MUDr. Dominika Kevická

MUDr. Dominika Kevická odpovedá na otázky čím sa zaoberá chirurgia ruky a aké zákroky vykonávané na ruke sú najčastejšie...

 

 

 

Prejsť na celý tím eveclinic