Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať

MUDr. Dominika Kevická je certifikovaná plastická chirurgička, ktorej dlhoročné skúsenosti a kontinuálne celoživotné vzdelávanie oprávňujú vykonávať zákroky v celom spektre plastickej chirurgie a estetickej medicíny. Medzi najčastejšie žiadané zákroky patria estetické operácie prsníkov (zväčšenie, modelácia a zmenšenie prsníkov), facelift, operácie horných viečok a otoplastiky.

Okrem toho je aj certifikovanou špecialistkou na mnohé zákroky estetickej a korektívnej dermatológie, najmä na redukciu vrások pomocou injekcií botulotoxínu a/alebo dermálnych výplní.

MUDr. Kevická eveclinic

MUDr. Kevická sa špecializuje aj na laserové zákroky, APTOS niťový lifting a tiež neinvazívny laserový lifting Endolift, ktorý eveclinic ponúka ako prvá a jediná klinika v Bratislave. Ide o unikátny minimálne invazívny zákrok, ktorého výsledok je porovnateľný s chirurgickým liftingom a okrem vypnutia pokožky odstraňuje aj nežiaduce tukové zásoby, typicky v oblasti dolnej čeľuste a brady.

Štúdium a odborná prax

Po ukončení štúdia medicíny na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave nastúpila MUDr. Kevická v roce 2006 na Kliniku popálenín a rekonštrukčnej chirurgie Lekárskej fakulty Univerzitnej nemocnice v Bratislave. Tu pôsobila ako interná doktorandka a okrem vedeckej práce sa podieľala na chirurgickej a konzervatívnej liečbe pacientov kliniky.

Neskôr MUDr. Kevická pracovala viac ako desať rokov na Klinike chirurgie ruky Univerzitnej nemocnice v Bratislave, kde sa venovala najmä plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgii. Počas prvých rokov pôsobenia na tomto pracovisku absolvovala MUDr. Kevická aj špecializačné skúšky a získala atestáciu z plastickej chirurgie.

V týme eveclinic pracuje MUDr. Dominika Kevická od roku 2014 a na klinike pôsobí aj ako odborný garant. To, že patrí medzi zkúsenych a najvyhľadávanejších lekárov v oblasti estetickej a plastickej chirurgie, potvrdzujú aj početné pozitívne referencie a hodnotenia jej klientov.

MUDr. Kevická eveclinic

Kongresy a sympóziá

MUDr. Dominika Kevická sa pravidelne zúčastňuje na odborných kongresoch a vzdelávacích sympóziách konaných nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Okrem iného sa zúčastnila školení a workshopov venovaných aplikácii výplňových materiálov, botulotoxínu, niťovému liftingu, laserovému liftingu (Endolift) či zväčšovaniu prsníkov, tvarovaniu postavy a mnohých ďalších zameraných na rekonštrukčnú a estetickú chirurgiu.

Členstvo

  • SLK – Slovenská lekárska komora

Transparentný lekár

MUDr. Dominika Kevická patrí medzi Transparetných lekárov portálu Estheticon. To okrem iného znamená, že umožňuje každému svojmu pacientovi hodnotiť výsledok jej práce, či už spokojný bol alebo nebol. S pacientom aktívne komunikuje a poskytuje profesionálnejší prístup v prípade riešenia komplikácií.

Zväčšenie prsníkov – MUDr. Dominika Kevická

dominika kevicka eveclinic

Prejsť na celý tím eveclinic