Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Napísať
Objednať
Volať
Zázrak zvaný retinol. Neinvazívne ošetrenie s použitím 3-percentného lekárskeho retinolového peelingu, ktorý dokáže veľmi účinne upokojiť, rozjasniť a zjednotiť vzhľad pleti.

Retinolový peeling funguje na princípe intenzívnej regenerácie povrchových a hlbších vrstiev pokožky, kde retinol stimuluje postupnú tvorbu nových kolagénových vlákien. Výsledkom je zvýšená elasticita pokožky, čo vedie k celkovému liftingu pleti a vyhladeniu jemných vrások.

Okrem toho môže retinol veľmi účinne redukovať pigmentové škvrny, zjemňovať štruktúru pleti a jazvy po akné.

Retinol redukuje jazvy po akné

Retinol bojuje súčasne na troch frontoch: proti vráskam, nežiaducej pigmentácii a akné. Retinolový peeling je vhodný najmä pre mastnú pleť s hrubšou štruktúrou, pretože retinol priaznivo pôsobí na ochabnutosť pleti, sťahuje rozšírené póry, zjemňuje pleť a redukuje jazvy po akné.

Ošetrenie je jednoduché a zvyčajne netrvá dlhšie ako 30 minút.

Po aplikácii retinolového peelingu

Po aplikácii retinolového peelingu ho necháme na pokožke bez neutralizácie 3 až 8 hodín. Počas tohto obdobia nevystavujeme pokožku slnku ani na ňu neaplikujeme žiadne iné prípravky.

Potom ho doma umyjeme čistou vodou a nanesieme hydratačný mazací krém. Mierne začervenanie zmizne do niekoľkých hodín po aplikácii.

Počas nasledujúcich 2-4 dní sa vrchné vrstvy kože postupne odlupujú, čo je najvýraznejšie na 3. deň (v závislosti od intenzity ošetrenia).

Účinok ošetrenia je viditeľný v priebehu niekoľkých dní, zatiaľ čo tvorba nového kolagénu v podkoží prebieha postupne počas niekoľkých nasledujúcich týždňov.

retinolový peeling

Na dosiahnutie optimálneho účinku ošetrenia odporúčame sériu 3 ošetrení s odstupom 3-4 týždňov.

Ošetrenie je vhodné absolvovať v období od jesene do jari, mimo mesiacov s intenzívnym slnečným žiarením, pretože niekoľko dní po ošetrení je pokožka citlivejšia, chveje sa, je náchylná a je potrebné ju intenzívne chrániť pred slnkom krémami s vysokým ochranným faktorom.

Cenník

Retinolový peeling Cena
 1 x ošetrenie  85€

 


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.