Čítajte: mimoriadne pokyny súvisiace s COVID 19!

Volajte +421 902 711 171
Napíšte nám

korekcia očných viečok

Dobrý deň, mala by som záujem o korekciu horných a dolných viečok. Opuch viečok mi spôsobuje štítna žľaza, na ktorú sa liečim asi 7 rokov. Užívam Euthyrox 75mg. Keď som povedala endokrinologičke, že mi stále opúchajú viečka, povedala, že mi dávku euth. nemôže podľa výsledkov krvi zvýšiť. Problém je v tom, že viečka mi dosť často menia intenzitu opuchu. Niekedy mi opúchajú viac pri vnútornom kútiku oka inokedy pri vonkajšom. Opuchy sa mi niekedy menia aj každý deň. Za normálnych okolností mám len mierny pokles horných a opuch dolných viečok. Keď sa rozhodnem pre tento zákrok, chirurg sa bude musieť riadiť podľa intezity opuchov v daný deň operácie. Uvediem príklad: v daný deň zákroku budem mať väčšie opuch na horných a dolných viečkach viečkach, kde mi budete musieť odstrániť väčšie množstvo kože. Čo potom, keď sa mi viečka dajú do pôvodného stavu ohľadom štít. žľazy. Nebude mi vidieť viac jazvy? Neviem, či rozumiete mojím otázkam? Už sa tu aj ja strácam. Absolvovala som výplne opuchov dolných viečok vlastným tukom no bez efektu. Škoda , že tu nemôžem priložiť foto. ďakujem za odpoveď.
Ivana 26.02.2017 ‒ 10:47
Ivana
Dobrý deň, rozdiel vo viditelnosti jaziev by nemal byt žiaden. Treba však počítať s tým, že operáciou sa zredukuje nadbytok koze, avšak nevyrieši sa problém opuchov. Určite by sme privítali, aby ste prišli na osobnú konzultáciu a stav by sme mohli zhodnotiť. S pozdravom Dr. Kevicka
Dominika Kevická, MUDr. 03.03.2017 ‒ 12:48
Dobrý deň, počula som, že prepláca zákrok zdravotná poisťovňa. Aké odporúčania a potvrdenia potrebujem k zákroku, aby mi to poisťovňa schválila? Ďakujem za odpoveď.
Sylvia 02.04.2021 ‒ 11:25

Pridať príspevok

* označuje povinné položky