Napíšte nám Volajte +421 902 711 171
Volajte +421 902 711 171
Napíšte nám Volajte +421 902 711 171
Volajte +421 902 711 171

Zväčšenie pier

Vychutnajte si dlhodobo plné a zmyselné pery.

Pery bývajú často stredobodom tváre, takže niet divu, že muži a ženy na celom svete sa rozhodnú pre trvalé zväčšenie pier. Táto metóda sa stala hitom po celom svete a pritom je taká rýchla, bezpečná a hlavne s trvalým efektom. Ponúka trvalé a vysoko bezpečné riešenie zväčšenia pier s veľmi prirodzeným efektom. Je vyrobený z mäkkého, solídneho silikónového elastomeru.

Podľa čoho si vybrať vhodný implantát?

Po konzultácií s naším plastickým chirurgom, si vyberiete vhodný implantát. Používa sa v rôznych veľkostiach pre uspokojenie individuálnych potrieb klientov, od mierneho zväčšenia pier až po plné pery.

Aplikácia

  • Je relatívne jednoduchá a veľmi rýchla
  • Po miestnom znecitlivení sa v oboch kútikoch hornej pery vytvoria malé rezy. Implantát sa vtiahne tunelom do pery a umiestni sa do stredu pery. Celý tento proces sa opakuje aj na dolnej pere a nakoniec sa rezy uzavrú vstrebateľným stehom.
  • Trvanie zákroku je približne 30 minút

Čo očakávať po zákroku

V prvých dňoch po zákroku očakávajte mierny opuch, ktorý zvyčajne do 3-8 dní zmizne. Môžu sa vyskytnúť malé modrinky , ktoré sa taktiež rýchlo stratia. V prípade potreby lekár môže predpísať lieky na zmiernenie týchto príznakov.

Výsledok

Výsledok je viditeľný už 3 až 5 deň po zákroku a zmiznutí opuchu.

Výhody

Veľkou výhodou je jeho reverzibilita. V prípade ak sa rozhodnete a budete si priať váš pôvodný vzhľad pier, môže sa jednoducho bez komplikácií odstrániť. Toto odstránenie trvá približne 10 minút a nenesie so sebou žiadne komplikácie.

Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma prosím!

* označuje povinné údaje