Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Chcete omladiť svoju pleť a dodať jej dostatočnú hydratáciu? Pozrite si širokú ponuku ošetrení, ktoré vám prináša eveclinic. Odďiaľme spoločne príznaky starnutia.

Faktory ovplyvňujúce starnutie pokožky

Na rýchlejšie starnutie pokožky vplýva viacero faktorov. Možno ich rozdeliť na vnútorné a vonkajšie vplyvy. Proti mnohým prejavom starnutia pleti možno účinne bojovať pomocou zásahov a ošetrení estetickej dermatológie. Naši odborníci zhodnotia, ktorá metóda je pre vás tá najlepšia

VONKAJŠIE VPLYVY:

 • starostlivosť o pleť (vhodné produkty)
 • opaľovanie
 • práca v prašnom prostredí
 • znečistenie ovzdušia
 • klimatizácia
 • stres
 • fajčenie
 • málo spánku

VNÚTORNÉ VPLYVY:

 • genetika
 • životný štýl
 • horší krvný obeh (zásobovanie živinami a kyslíkom)
 • pitný režim
 • nedostatočný príjem vitamínov
 • zmeny v jednotlivých vrstvách kože
 • prirodzený úbytok kolagénu (až 1 % ročne)

Omladenie pleti pomocou estetickej dermatológie je zvyčajne veľmi účinné a efektívne. Dôležité je začať včas. Netreba sa báť, väčšina ošetrení je bezbolestná a nevyžaduje si žiadnu dlhú rekonvalescenciu ani obmedzenie bežných činností.

Na osobnej konzultácii spoločne vyberieme vhodný typ ošetrenia , alebo navrhneme kombináciu terapií, ktoré dodajú vašej pleti hydratáciu a svieži vzhľad.

Ako oddialiť príznaky starnutia

PREJAVY STARNUTIA TVÁRE:

 • strata kolagénu
 • nižšia hydratácia
 • poklesnuté kontúry
 • strata objemu
 • horšia elasticita pokožky
 • vrásky
 • pigmentácia
 • úbytok kostnej hmoty
 • mdlá pokožka

Správny prístup k životnému štýlu a starostlivosti o pleť môže spomaliť príznaky starnutia pleti. Dôležitý je dostatok pohybu, do svojho jedálnička zaraďte správny pitný režim a pridajte ovocie, zeleninu a potraviny bohaté na antioxidanty (čučoriedky, marhule, listovú zeleninu, ryby, strukoviny, orechy a ďalšie).

Nezabudnite sa ráno a večer starať o svoju pleť správnymi kozmetickými prípravkami. Ďalším preventívnym opatrením je včasná návšteva estetického dermatológa. Ak vás trápi nedostatočne hydratovaná a prekrvená pokožka, môžeme vám ľahko pomôcť. Omladenie tváre nemusí hneď znamenať invazívny zákrok. Existuje množstvo ošetrení, ktoré sa nazývajú anti-aging. Poďme si ich spoločne predstaviť.

Metódy omladenie pokožky

Či už sa rozhodnete pre neinvazívny lifting alebo laserové omladenie pleti, vaša pleť sa vám vždy poďakuje. Odporúčame vám dohodnúť si konzultáciu s našimi odborníkmi , aby ste sa rozhodli správne. Vypočujú si vás a spoločne nastavíme pre vás vhodnú terapiu na omladenie pleti.

1/ Odstránenie vrások (vyhladenie mimických vrások)

Aplikácia výplňových materiálov má veľký vplyv na odstránenie a vyhladenie mimických vrások. Používa sa buď kyselina hyalurónová, botulínové prípravky alebo špeciálne injekčné výplne, ktoré sú navyše obohatené o vitamíny a iné pleti prospešné látky. Účinok trvá približne 4 až 6 mesiacov.

Viac informácií o procedúre >>

2/ Účinné omladenie pokožky (Vital Injector)

Vital Injector je zariadenie, ktoré aplikuje stabilizovanú kyselinu hyalurónovú. Pokožka je omladená, hydratovaná a jemné vrásky sa môžu vyhladiť. Účinok je dlhotrvajúci a okamžite viditeľný. Ošetrenie je vhodné už pre mladých klientov ako včasná prevencia prejavov starnutia pleti.

Viac o Vital Injector procedúre >>

3/ Vyhladenie vrások a kontúrovanie tváre

Injekčné výplne sú založené na kyseline hyalurónovej, ktorá je telu vlastná. Kyselina hyalurónová sa používa na tvarovanie kontúr tváre, zväčšenie objemu, vypnutie a hydratáciu pier, korekciu jaziev a celkové omladenie pokožky.

Účinok trvá 8 -12 mesiacov a ošetrenie je možné opakovať.

Viac o omladení pleti pomocou kyseliny hyalurónovej >>

4/ Vyhladenie vrások kmeňovými bunkami (Dermaheal Stem C'rum SR)

Prípravok obsahuje výťažky kmeňových buniek z adipocytového tkaniva, ktoré podporujú tvorbu nových kožných buniek a viditeľne omladzujú pokožku tváre, chrbta rúk, ale aj krku a dekoltu. Kmeňové bunky sa aplikujú priamo do celej zvolenej ošetrovanej lokality mikroihlou do vopred stanovenej hĺbky kože v presne definovanom množstve a to prístrojom Vital Injector. Zákrok je mierne bolestivý, ale trvá krátko a nevyžaduje lokálnu anestéziu. Pre optimálny účinok sa odporúča opakovať ošetrenie v intervale 3-5 týždňov.

Viac informácií o omladení kmeňovými bunkami >>

5/ Liečba a spomalenie procesu starnutia (mezolift)

Omladenie sa dosahuje opakovanou aplikáciou omladzujúcich prírodných látok hlboko do pokožky. Prípravok obsahuje kyselinu hyalurónovú, vitamíny, minerálne soli a koenzýmy. Účinok terapie je okamžitý. Pokožka získava pružnosť a mladistvejší vzhľad.

Viac o procedúre >>

6/ Lekárska kozmetika Medik8

Produkty Medik8 sú vhodné na starostlivosť o pleť a prevenciu príznakov starnutia. Možno ich použiť na ošetrenie tváre, krku a dekoltu.

Viac o kozmetike Medik8 >>

7/ Oxygens 4D skin Rejuvenation

Kyslíková terapia spomaľuje proces starnutia, posilňuje imunitný systém a má hojivé účinky na pokožku.

Viac o procedúre Oxygens 4D skin Rejuvenation >>

8/ Mezoterapia s Dermaheal SB (Skin Brightening – rozjasňujúci pleť)

Ošetrenie rozjasňuje pokožku a odstraňuje pigmentové škvrny. Aplikácia účinnej látky je bezbolestná a výsledky sa dostavia po 3. ošetrení. Terapia je vhodná na ruky, krk, dekolt a líca.

Viac o procedúre >>

9/ Mezoniťový lifting tváre – PDO Lift

Nechirurgické ošetrenie, ktoré spevní rôzne časti vášho tela. Terapia využíva biologicky vstrebateľné vlákna, ktoré následne podporujú tvorbu kolagénu. Účinok trvá až dva roky. Nite sa vstrebávajú približne 8 mesiacov a neobmedzujú vaše bežné aktivity.

Viac o liftingu tváre >>

10/ Nechirurgický lifting Hifu terapia

Vysoko fokusovaný ultrazvuk je obľúbenou metódou omladenia. Môže sa použiť na ošetrenie celej tváre alebo dekoltu. Ultrazvuk môžu používať ženy a muži v každom veku. Výsledky sú viditeľné po jednom ošetrení a pretrvávajú až 1,5 roka.

Viac o nechirurgickom liftingu Hifu >>

11/ Termolifting tváre (kozmetická rádiofrekvencia)

Ide o kozmetickú rádiofrekvenciu, ktorá zahrievaním aktivuje tvorbu kolagénu. Rozjasňuje pokožku, redukuje vrásky a vypína ochabnutú pokožku.

Viac o kozmetické rádiofrekvencii >>

12/ Omnilux

Systém funguje ako vypínač pleti, spúšťa prirodzené procesy, ktorých výsledkom je rejuvenizácia pokožky. Významne zvyšuje tvorbu kolagénu, reaktivuje bunky. Účinok ošetrenia pomocou technológie LED je viditeľný okamžite.

Viac o procedúre Omnilux >>

13/ Drakula terapia

Metóda ACP® je vysoko účinný spôsob, ako zmierniť prejavy starnutia pomocou telu vlastných látok bez použitia antikoagulantov, separačných gélov, aktivátorov a toxínov.

V priebehu ošetrenia vám odoberieme niekoľko mililitrov krvi a z nej unikátnym spôsobom získame plazmu, ktorá v sebe nesie rastové faktory obsiahnuté v krvných doštičkách. Následne sa látka aplikuje.

Viac informácií o Dracula terapia >>

14/ Profhilo® – Bioremodelácia, omladenie pleti

Profhilo® je ultračistá kyselina hyalurónová určená na zlepšenie vlastností pokožky, najmä jej pružnosti a hydratácie. Na rozdiel od bežných výplňových materiálov, ktoré iba vyplňujú už vzniknuté vrásky, Profhilo® priamo odstraňuje príčinu vzniku vrások. Omladenie pleti je vhodné pre ženy aj pre mužov již od 25 rokov.

Viac o Profhilo® >>

15/ Rejuvenizácia pleti laserom CoolTouch

Metóda ošetrenia laserom CoolTouch je veľmi účinná. Dochádza pri nej k celkovému omladeniu pokožky. Terapie trvá jen 30 minut a lze po ní použít make-up. Optimálny interval procedúr: každých 4-6 týždňov s celkovým počtom ošetrení 4-5.

Viac informácií o laserovej liečbe CoolTouch >>

16/ Mezoterapia s Dermaheal HSR (mix 58 aktívnych látok)

S pomocou Dermaheal HSR bude vaša pokožka krásne revitalizovaná a zbavená miernych nedostatkov pleti, ako sú drobné jazvy následkom akné, malé vrásky a rozšírené póry. Ošetrenie ponúka kombináciu 58 aktívnych ingrediencií.

Po ošetrení je pokožka pružnejšia, vláčnejšia a aktivuje sa tvorba kolagénu.

Viac o Dermaheal HSR >>

17/ HydraFacial®

Systém HydraFacial® je moderný neinvazívny spôsob rejuvenizácie pokožky tváre. Toto ošetrenie čistí pleť, odstraňuje odumreté bunky, čistí rozšírené póry.

Viac o procedúre >>

18/ Chemický peeling

Aplikácia chemického peelingu je veľmi rýchla a jednoduchá. Chemický peeling je tiež obľúbenou metódou na udržanie mladistvého vzhľadu z dlhodobého hľadiska a na podporu efektu po plasticko-estetických zákrokoch, napr. po nitkovom alebo chirurgickom liftingu tváre.

Viac o aplikácii chemického peelingu >>

19/ Retinolový peeling

Neinvazívne ošetrenie s použitím 3-percentného lekárskeho retinolového peelingu, ktoré funguje na princípe intenzívnej regenerácie povrchových a hlbších vrstiev pokožky. Redukuje vrásky, jazvy po akné, mastnú pleť a ochabnutosť pleti.

Viac o retinolovém peelingu >>

20/ LPG – ošetrenie Endermologie® Body & Face

LPG stimuluje a aktivuje tkanivá vo všetkých vrstvách na odstránenie tukových zásob. Prístrojové ošetrenie pracuje na princípe biostimulácie, pri ktorej sa naštartujú detoxikačné procesy s ozdravným účinkom. Pleť je omladená za 40 minút a výsledky sú viditeľné po 3. ošetrení.

Viac o procedúre >>

21/ Endolift® – nechirurgický laserový lifting tváre

ENDOLIFT® je minimálne invazívne laserové ošetrenie. Hlavným efektom Endoliftu® je vypnutie pokožky, inými slovami stiahnutie a redukcia ovisnutej kože a to vďaka aktivácii neokolagenézy. Ošetrenie trvá približne 20 minút až hodinu v závislosti od oblasti, ktorú chcete omladiť.

Viac informácií o nechirurgickom laserovom liftingu tváre >>

22/ Odstránenie vrások a lifting – HArmonyCa®

HArmonyCa® je nová hybridná výplň s dvojitým účinkom - kyselina hyalurónová okamžite dodáva objem a CaHA (hydroxyapatit vápnika) spúšťa syntézu nového kolagénu v pokožke.

Stimuluje tvorbu kolagénu a hydratuje pokožku. Účinok pretrváva až 19 mesiacov.

Viac informácií o HArmonyCa® >>

23/ Endymed ® - rádiofrekvencia

Je účinným riešením v boji proti starnutiu pleti, ochabovaniu kontúr tváre, vráskam a jazvám po akné. Rádiofrekvenčná technológia dokáže spomaliť tieto negatívne zmeny a zlepšiť kvalitu vašej pleti.

Ošetrenie je rýchle, bezbolestné a úplne bezpečné, bez rizika spálenia pokožky.

Viac o rádiofrekvencii >>

Cena omladenie pokožky

Koľko stojí lifting tváre? Cena závisí od zvolenej terapie alebo od výberu kombinácie viacerých typov ošetrení. Cenu sa dozviete na konzultácii.

CENNÍK >>

Časté otázky

Ako omladiť tvár?

 • Vyberte si spolu s dermatológom vhodný typ liečby, vyhýbajte sa stresu, nastavte správny životný štýl a zabezpečte telu dostatok tekutín a živín v strave. Viac informácií nájdete v článku.

 


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.