Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
HArmonyCa® je nová hybridná výplň s dvojitým účinkom – kyselina hyalurónová okamžite dodáva objem a CaHA (hydroxyapatit vápnika) spúšťa syntézu nového kolagénu v pokožke.

Hlavné výhody HArmonyCa®

 • poskytuje silný objemový a liftingový efekt
 • stimuluje tvorbu prirodzeného kolagénu
 • je biokompatibilný a biologicky odbúrateľný
 • má menej vedľajších účinkov, ako je pocit pálenia, opuchnutie a bolesť
 • je citlivý na hyaluronidázu
 • efekt trvá až 19 mesiacov

Naša pokožka sa časom mení v dôsledku úbytku kolagénu a elastínu, ktoré prispievajú k pevnosti a pružnosti pokožky. Starnutie a negatívne faktory prostredia (ako je vystavenie slnečnému žiareniu, znečistenie alebo nezdravý životný štýl) sťažujú produkciu týchto zložiek v tele. Z dlhodobého hľadiska vedie znížený obsah kolagénu a elastínu k tvorbe vrások a k ochabnutiu pokožky tváre, čo sú prvé viditeľné známky starnutia.

Väčšina dermálnych výplní na redukciu vrások a lifting pokožky obsahuje iba kyselinu hyalurónovú. HArmonyCa® však ponúka kombinovanú výhodu liftingu pomocou kyseliny hyalurónovej a zároveň stimuluje tvorbu nového kolagénu v hlbších vrstvách pokožky pomocou hydroxyapatitu vápnika.

harmonica

Ako HArmonyCa® funguje?

Okamžite po aplikácii je pokožka vypnutá, zväčšená a kontúrovaná. Postupným uvolňovaním HArmonyCa® sa vytvára hustá sieť kolagénových vlákien vďaka druhej zložke, hydroxyapatitu vápnika. Tá pôsobí ako "lešenie", okolo ktorého sa začína koncentrovať kolagén a elastín a spoločne budovať nové tkanivo. Výsledkom je dlhotrvajúci účinok a efekt výplne nie je len dočasné vypnutie a vyhladenie mimických vrások, ale aj aktívna dlhodobá obnova štrukturálnych strát v koži s cieľom korigovať stratu objemu a kontúr mäkkých tkanív.

Trvanlivosť výsledku liečby HArmonyCa®

Na rozdiel od iných výplňových materiálov HArmonyCa® funguje v dvoch fázach: okamžite vyplní ošetrovanú oblasť a postupom času zabezpečí zvýšenie produkcie kolagénu. Účinok ošetrenia tak trvá až 19 mesiacov, čo je podstatne dlhšie ,ako pri bežných typoch výplní.

HArmonyCa® môže byť pre vás vhodnou výplňou, ak:

 • máte problém s ochabnutou a uvoľnenou pokožkou na tvári,
 • máte jemné linky alebo vrásky,
 • od ošetrenia očakávate vypnutie pokožky (liftingový efekt),
 • mezoterapia nemá požadovaný účinok,
 • hľadáte neinvazívnu metódu s prirodzenými výsledkami.

harmonica

Cena odstránenie vrások a liftingu HarmonyCa®

Cena procedúry závisí od veľkosti ošetrovanej plochy a množstva použitého výplňového materiálu. Při aplikácii 1,25 ml filleru HarmonyCa® je cena 350€.

Vhodnosť aplikácie a ideálne množstvo výplne sú individuálne a závisia od odporúčania lekára počas konzultácie.

 


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.