Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Dnešným najžiadanejším výkonom je korektúra tváre a použitie kyseliny hyalúronovej, vďaka ktorej je možné korigovať tvár, zmeniť tvar nosa atď. Kontúrovaniu tváre sa u nás na klinike eveclinic venuje MUDr. Dominika Kevická, ktorá u nás pracuje od roku 2014.

Korekcia nosa kyselinou hyaluronovou

V modernej estetickej dermatológii je obľúbeným trendom používať výplňové materiály ako v boji proti viditeľným známkam starnutia, tak na odstránenie rôznych druhov nerovností, rýh alebo iných nedokonalostí na tvári, v oblasti krku, dekoltu a na rukách.

Prečítať si viac o výplniach

S ich pomocou sa dá modelovať a spevňovať kontúry tváre, dodávať stratené objemy do miest, ktoré sú typické pre úbytok podkožného tuku procesom starnutia či upraviť kontúra nosa, brady, sánky alebo akákoľvek nedokonalosť, ktorá vás trápi. Výsledok je viditeľný ihneď po aplikácii!

MUDr. Dominika Kevická začala v roku 2006 po absolvovaní štúdia na Lekárskej fakulte UK v Bratislave pracovať na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie UNB. Pôsobila ako interný doktorand a popri vedeckej práci sa zúčastňovala na chirurgickej aj konzervatívnej terapii pacientov tejto kliniky.

Od roku 2011 pracuje na oddelení chirurgie ruky UNB, kde sa venuje plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgii. Počas pôsobenia na tomto oddelení absolvovala aj špecializačné skúšky v odbore plastická chirurgia. Od roku 2014 pracuje u nás v eveclinic.