Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
V eveclinic teraz ponúkame ošetrenie LPG Endermologie® s patentovaným prístrojom LPG Cellu M6® Integral, ktoré má trojitý účinok: odstraňuje tuk, vyhladzuje pomarančovú kožu a spevňuje pokožku. Ide o neinvazívnu nechirurgickú procedúru.

Odborné štúdie dokazujú, že výsledky sú viditeľné už po 3. ošetrení.

Prístroj LPG Cellu M6® Integral funguje na princípe mechanickej biostimulácie kožného tkaniva. Pomocou špeciálnej hlavice s jedným motorizovaným valčekom a ventilom v kombinácii s kontrolovaným sekvenčným odsávaním reguluje mobilizáciu kožného tkaniva. Ošetrenie, ktoré má podobu príjemnej masáže, naštartuje bunkovú aktivitu pokožky.

Ošetrenie účinne bojuje proti lokálnemu tuku odolnému voči diéte, znižuje výskyt celulitídy, spevňuje pokožku a modeluje kontúry tela. Odporúčajú ho aj plastickí chirurgovia pred a po tumescentnej liposukcii.

LPG Endermologie® Face je variant určený na neinvazívne ošetrenie tváre, ktoré stimuluje podkožné tkanivo a opätovnú tvorbu kolagénu a elastínu. Jemné vrásky a kontúry sú vyhladené a pleť získava prirodzený jas a pružnosť. Výsledkom je mladšia a odpočatá pleť.

Zistiť viac o LPG Endermologii®

LPG endermologie face priebeh ošetrenia