Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Predstavujeme vám revolúciu v tvarovaní postavy a svalového tonusu. BodySculpt je v súčasnosti najúčinnejšia neinvazívna terapia na odstraňovanie tuku a formovanie postavy.

Jedna 30-minútová procedúra sa rovná 20 000 drepom alebo sedom-ľahom. Intenzívna pulzná elektromagnetická technológia (HIFEM) účinne zapája svaly v ošetrovanej oblasti, kde sa spaľuje tuk a zároveň sa efektívne buduje svalová hmota.

BodySculpt je mimoriadne účinný na budovanie svalov, odstraňovanie tuku a napínanie pokožky najmä v problémových oblastiach - brucho, boky, zadok, ruky alebo nohy - kde tukové vankúšiky často odolávajú aj pri zdravom životnom štýle a pravidelnom cvičení. Podľa lekárskych štúdií je nárast svalovej hmoty až 16 percent a strata tuku až 19 percent len po 5 ošetreniach prístrojom BodySculpt.

Ošetrenie trvá 30 minút, je bezbolestné a odporúča sa minimálne 5 aplikácií s odstupom 3 dní. Pozitívne výsledky sú viditeľné obvykle 2 až 4 týždne po poslednom ošetrení. Účinok je dlhodobý a to aj bez ďalšieho fyzického tréningu.

Viac informácií a objednanie tu

Bodysculpt chudnutie a tvarovanie postavy, eveclinic