Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať

Čo je akné?

Acne vulgaris alebo jednoducho akné je jednou z najčastejších kožných ochorení vôbec. Počas života postihne takmer všetkých ľudí. Akné trápi až 85 % dospievajúcich. V posledných rokoch sa ale najmä u žien veková hranica pre tvorbu akné posúva.

Cootouch Trio je špeciálny laser na akné produkujúci laserovú energiu o vlnovej dĺžke 1320 nm, ktorá je cielene pohlcovaná baktériami spôsobujúcimi zápalovú reakciu a akné. Liečba akné laserom Cooltouch Trio má silný baktericídny účinok, ktorý cielene ničí baktérie v mazové žľaze. Pritom aktivuje prirodzené hojace procesy v koži a stimuluje novú tvorbu kolagénu. Metóda je v súčasnej dobe svetovou novinkou.

Ako funguje laserové ošetrenie

Laserové ošetrenie aktívneho akné pracuje na princípe potlačenia zápalu, jednak znížením cievneho zásobovania mazových žliaz, jednak potlačením baktérií Propionbacterium acne, ktoré spôsobujú zápal kožného mazu. Keďže sa jedná o neinvazívne ošetrenie, je potrebné ho opakovať a to 3 - 5x s odstupom 3 až 4 týždňov.

rejuvenizacia

priebeh ošetrenia hydrafacial

Vyčistí dôkladne pleť pomocou Vortexové technológie HydraFacial®

 • pleť sa pri HydraFacial® ošetrení podrobuje dermabrázii a chemickému peelingu, vďaka ktorým sa odstráni vrstva odumretých kožných buniek
 • otvorené póry sú vďaka Vortexové technológii a pomocou vákua vysávané
 • medzitým napúšťame pleť infúziou s obsahom kyseliny salicylovej, ktorá pomôže zahojiť a stiahnuť kožné póry
 • starostlivosť zakončíme infúziou kyseliny hyalurónovej a antioxidantov, ktoré pomôžu hojenie a následné ochrane pleti

Ošetrenie HydraFacial® dopĺňame svetelným LED prístrojom Omnilux

 • klinické štúdie potvrdzujú, že Omnilux je jednou z mála fototerapeutických metód pre akné, ktorá naozaj funguje
 • pre terapiu akné kombinujeme žiarenia hlavicou Revive – červené svetlo 633 nm a žiarenie hlavicou Blue – modré svetlo 415 nm
 • modré svetelné spektrum zabíja baktérie, ktoré spôsobujú akné (Propionibacterium acnes)
 • červené svetlo stimuluje hojivé procesy v koži, zbavuje kožu zápalu, zlepšuje kožný štruktúru, stimuluje tvorbu kolagénu

Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazívna metóda, ktorá rozjasní a omladí starnúcu pleť. Dokáže vyhladiť jemné vrásky, zjemni jazvy po akné a rozšírené póry. Používa sa aj na odstránenie pigmentových škvŕn a pôsobí priaznivo na príliš mastnú pokožku. Po ošetrení dochádza k regenerácii povrchových vrstiev kože a postupnej novotvorbe kolagénu v podkoží priebehu niekoľkých dní.

Pre docielenie dokonalého efektu je potrebné chemický peeling opakovať 3-5krát v intervale 3-4 týždňov. Jednotlivé ošetrenie trvá len niekoľko minút.

Chemický peeling je rýchly a účinný postup používaný k omladeniu a regenerácii pokožky tváre, krku a dekoltu, ale aj na chrbte rúk a chrbta chemickou cestou. Táto metóda je vhodná pre všetky typy pokožky.

Ošetrenie chemickým peelingom trvá niekoľko minút a používa sa pri ňom peelingová zmes rôznych látok, najčastejšie hydroxykyseliny. V závislosti na hĺbke narušenia pleti a podľa zvolenej koncentrácie a dĺžky pôsobenia delíme chemický peeling na povrchový, stredne hlboký a hlboký.

Video: Účinok chemického peelingu pri liečbe akné

Retinolový peeling

Ide o špeciálny typ chemického peelingu, ktorý intenzívne regeneruje nielen povrchové, ale aj hlbšie vrstvy pokožky, kde retinol stimuluje tvorbu nových kolagénových vlákien.

Ošetrenie 3% lekárskym retinolovým peelingom tak môže účinne nielen upokojiť podráždenú pleť, zjednotiť a rozjasniť jej vzhľad, ale je účinné aj na zvýšenie pružnosti pleti a vyhladenie jemných vrások.

Retinol je veľmi účinný aj v boji proti akné: zdokonaľuje štruktúru pleti, sťahuje rozšírené póry, zjednocuje tón pleti, vyhladzuje jazvy po akné a redukuje nežiaduce pigmentové škvrny. Výsledkom ošetrenia je upokojená, rozjasnená a vypnutá pokožka.

Je to jednoduchá liečba vhodná pre ženy aj mužov. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča séria 3 ošetrení s odstupom 3-4 týždňov. Viac ...

 

DermaPen pracuje s jednorazovými mikroihličkovými nástavcami, ktoré vertikálne prepichujú pokožku, je to moderná alternatíva dermarollerového ošetrenia, ktorá bezpečnejšia a účinnejšia ako tradičné valčeky. Vertikálná mikroihličková technológia umožňuje nastavenie hĺbky vpichu od 0,25 mm do 2,5 mm a rýchlosťou až 1 000 vpichov za 1 sekundu.

DermaPen využíva systém automatickej vibrácie, ihličky sa vpichujú do kože vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu je ošetrenie minimálne bolestivé, na rozdiel od iných metód.

DermaPen napomáha:

 • k zlepšeniu elasticity pokožky vďaka remodelácii kolagénu a elastínu
 • omladeniu a farebnému zjednoteniu pleti
 • korekcii vrások a drobných rýh
 • regenerácii pokožky po opaľovaní
 • zmiernenie pigmentácie a hyperpigmentácie
 • korekcii jaziev, jazvičiek po akné a strií
 • rejuvenácii pleti, stiahnutie pórov

Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.