Čítajte: mimoriadne pokyny súvisiace s COVID 19!

Ponuka 

Čo je akné?

Acne vulgaris alebo jednoducho akné je jednou z najčastejších kožných ochorení vôbec. Počas života postihne takmer všetkých ľudí. Akné trápi až 85% dospievajúcich. V posledných rokoch sa ale najmä u žien veková hranica pre tvorbu akné posúva.

Cootouch Trio je špeciálny laser na akné produkujúci laserovú energiu o vlnovej dĺžke 1320nm, ktoré je cielene pohlcované baktériami spôsobujúcimi zápalovú reakciu a akné. Liečba akné laserom Cooltouch Trio má silný baktericídny účinok, ktorý cielene ničí baktérie v mazové žľaze. Pritom aktivuje prirodzené hojace procesy v koži a stimuluje novú tvorbu kolagénu. Metóda je v súčasnej dobe svetovou novinkou.

Ako funguje laserové ošetrenie

Laserové ošetrenie aktívneho akné pracuje na princípe potlačenia zápalu, jednak znížením cievneho zásobovania mazových žliaz, jednak potlačením baktérií Propionbacterium acne, ktoré spôsobujú zápal kožného mazu. Keďže sa jedná o neinvazívne ošetrenie, je potrebné ho opakovať, a to 3 - 5x s odstupom 3 týždňov až 4týždňov.

rejuvenizacia

hydrafacial

Vyčistí dôkladne pleť pomocou Vortexové technológie HydraFacial.

 • pleť sa pri HydraFacial ošetrení podrobuje dermabrázii a chemickému peelingu, vďaka ktorým sa odstráni vrstva odumretých kožných buniek
 • otvorené póry sú vďaka Vortexové technológii a pomocou vákua vysávané
 • medzitým napúšťame pleť infúziou s obsahom kyseliny salicylovej, ktorá pomôže zahojiť a stiahnuť kožné póry
 • starostlivosť zakončíme infúziou kyseliny hyalurónovej a antioxidantov, ktoré pomôžu hojenie a následné ochrane pleti

Ošetrenie HydraFacial dopĺňame svetelným LED prístrojom Omnilux

 • klinické štúdie potvrdzujú, že Omnilux je jednou z mála fototerapeutických metód pre akné, ktorá naozaj funguje
 • pre terapiu akné kombinujeme žiarenia hlavicou Revive - červené svetlo 633nm a žiarenie hlavicou Blue - modré svetlo 415nm
 • modré svetelné spektrum zabíja baktérie, ktoré spôsobujú akné (Propionibacterium acnes)
 • červené svetlo stimuluje hojivé procesy v koži, zbavuje kožu zápalu, zlepšuje kožný štruktúru, stimuluje tvorbu kolagénu

Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazívna metóda, ktorá rozjasní a omladí starnúcu pleť. Dokáže vyhladiť jemné vrásky, zjemni jazvy po akné a rozšírené póry. Používa sa aj na odstránenie pigmentových škvŕn a pôsobí priaznivo na príliš mastnú pokožku. Po ošetrení dochádza k regenerácii povrchových vrstiev kože a postupnej novotvorbe kolagénu v podkoží priebehu niekoľkých dní.

Pre docielenie dokonalého efektu je potrebné chemický peeling opakovať 3-5krát v intervale 3-4 týždňov. Jednotlivé ošetrenie trvá len niekoľko minút.

Chemický peeling je rýchly a účinný postup používaný k omladeniu a regenerácii pokožky tváre, krku a dekoltu, ale aj na chrbte rúk a chrbta chemickou cestou. Táto metóda je vhodná pre všetky typy pokožky.

Ošetrenie chemickým peelingom trvá niekoľko minút a používa sa pri ňom peelingová zmes rôznych látok, najčastejšie hydroxykyseliny. V závislosti na hĺbke narušenia pleti a podľa zvolenej koncentrácie a dĺžky pôsobenia delíme chemický peeling na povrchový, stredne hlboký a hlboký.

 dermapen

DermaPen pracuje s jednorazovými mikroihličkovými nástavcami, ktoré vertikálne prepichujú pokožku, je to moderná alternatíva dermarollerového ošetrenia, ktorá bezpečnejšia a účinnejšia ako tradičné valčeky. Vertikálná mikroihličková technológia umožňuje nastavenie hĺbky vpichu od 0,25 mm do 2,5 mm a rýchlosťou až 1000 vpichov za 1 sekundu.

DermaPen využíva systém automatickej vibrácie, ihličky sa vpichujú do kože vysokou rýchlosťou. Vďaka tomu je ošetrenie minimálne bolestivé, na rozdiel od iných metód.

Dochádza :

 • k zlepšeniu elasticity pokožky vďaka remodelácii kolagénu a elastínu
 • omladenie a farebné zjednotenie pleti
 • korekcia vrások a drobných rýh
 • regenerácia pokožky po opaľovaní
 • zmiernenie pigmentácií a hyperpigmentácie
 • korekcia jaziev, jazvičiek po akné a strií
 • rejuvenácia pleti, stiahnutie pórov

Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

* označuje povinné položky