Ženy Muži
Ženy Muži
Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Ženy Muži
Ženy Muži
Napísať
Objednať
Volať

Medik8 je oceňovaná medzinárodná značka prípravkov starostlivosti o pokožku. Prípravky Medik8 navrhuje, vyvíja a formuluje tím biochemikov a farmakológov vo výskumnom biotechnologickom zariadení vo Veľkej Británii. Prípravky značky Medik8 sú špeciálne navrhnuté tak, aby cielene pôsobili na starnutie pokožky, akné, začervenanie, nadmernú pigmentáciu a suchosť.

V srdci každého ošetrenia Medik8 je luxusná maska podporená špeciálne vybraným sérom zameraným na jednotlivé problémy. Táto kombinácia poskytuje okamžitý a dlhotrvajúci účinok a rieši individuálne potreby každého klienta.

Každý z prípravkov značky Medik8 pre starostlivosť o pleť ponúka intenzívny pocit omladenia, regenerácie a relaxácie celej tváre, krku a dekoltu.

kozmetika medik8

Hydra8

Hlboko hydratačná a regeneračná starostlivosť o pleť. Vracia pleti jej vitalitu a flexibilitu a eliminuje dehydratáciu. Okamžite zanecháva pocit komfortu na pokožke, pretože uzamkne optimálnu úroveň vlhkosti v kožných bunkách a napomáha jej túto úroveň hydratácie uchovávať po celé hodiny. Pokožka ostáva po ošetrení rozžiarená, dobre vyživená, počet drobných línií a vrások je redukovaný.

60 min / 65€

Anti acne ošetrenie

Intenzívna antibakteriálna a protizápalová starostlivosť s využitím výhod prírodných čistiacich a liečivých produktov zeme – kaolínu a bentonitu, tak ako aj jemného prírodného bambusového peelingu. Táto starostlivosť je určená na normalizáciu vylučovania kožného mazu, zmiernenie zápalov a obmedzenie podráždenia a zároveň k zlepšeniu hydratácie, štruktúry a tónu pleti. Toto ošetrenie zahŕňa hĺbkové čistenie s masážou tváre s využitím masážneho oleja zabraňujúcemu tvorbe komedónov.

60min / 59 €

Anti Aging

Vysoko stimulujúce omladzujúce ošetrenie, ktoré zahrňuje starostlivosť o pokožku s využitím všetkých zásadných ingrediencií značky Medik8 : vitamín A, vitamín C a rastové faktory. V tejto kombinácii najviac účinných molekúl a technológií boli klinicky preukázané omladzujúce účinky.

Doporučené pre všetky typy pleti, pre omladenie pokožky a redukciu vrások.

60min / 65 €

Red Alert

Jemná starostlivosť o pleť, ktorá je špecificky určená pre precitlivenú pokožku s viditeľnými žilkami alebo so sklonom k začervenaniu. Hydratuje epidermis, zlepšuje pevnosť a elasticitu pleti, skľudňuje podráždenie a zamedzuje začervenaniu pleti. Procedúra využíva prípravky s vitamínom C, vitamínom K, a morskými riasami pre posilnenie a zacelenie poškodených kapilár, skľudnenie a zmiernenie zápalov a obmedzenie rizika erytematóznych reakcií pleti.

60min / 59 €

White Balance

Kompletná a veľmi efektívna starostlivosť o pokožku, ktorá je založená na starostlivo vybraných aktívnych zložkách s rozjasňujúcimi vlastnosťami. Hlavný produkt značky Medik8 Medimask Plus v spojení so sérom White Balance rozjasňuje pokožku, zamedzuje vzniku škvŕn a vyrovnáva tón pleti. C-Tetra sérum s vitamínom C a bohatý skľudňujúci krém poskytujú ochranu pred voľnými radikálmi a obnovujú epidermálnu vrstvu kože, preto vaša pleť bude vyzerať mladistvo a žiarivo.

60min / 59 €

 

Doplnkové služby k ošetreniam a všetky salónne kúry Medik8 nájdete v našom cenníku.

Cenník – Starostlivosť o pleť

 


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.