Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Napísať
Objednať
Volať
Laminácia obočia je kozmetická procedúra, ktorá vám umožní získať presne definované, prirodzene tvarované, dokonale vyčesané a symetrické obočie. Ide o dočasnú úpravu obočia, ktorá vytvára ilúziu plnšieho a výraznejšieho obočia bez potreby nanášania pigmentu do oblasti obočia.

Táto procedúra si rýchlo získala popularitu po celom svete, avšak pôvodne pochádza z Ruska. Ide o úplne bezbolestný postup, ktorý sa aplikuje v niekoľkých po sebe nasledujúcich krokoch.

Proces laminácie obočia

Najprv sa obočie očistí od zvyškov make-upu a odmastí.

Základom celého ošetrenia sú dva produkty: prvý zmäkčuje chĺpky obočia, čím sa stávajú poddajnejšími a umožňujú ľahšie vyčesávanie do požadovaného tvaru pomocou kefky. Prípravok sa nanesie na obočie a nechá sa chvíľu pôsobiť pod fóliou. Počas tejto doby sa obočie z času na čas opäť prečeše. Druhý prípravok je určený na fixáciu vyčesaných chĺpkov a tiež sa ponecháva pod fóliou.

V ďalšom kroku sa obočie zafarbí a na záver sa na obočie aplikuje keratínová výživa, ktorá podporuje rast a silu chĺpkov obočia.

Celý zákrok trvá 45 minút.

laminácia obočia pred a po

Prečo sa rozhodnúť pre lamináciu obočia?

  • dlhodobo upravené obočie
  • prirodzený vzhľad
  • symetrické, dokonale upravené obočie
  • korekcia aj v prípade, že chĺpky rastú nesprávnym smerom
  • posilnenie a podpora rastu chĺpkov
  • bezbolestná metóda

Metóda laminácie je naozaj jednoduchým spôsobom úpravy obočia. Veľkou výhodou je, že takto upravené chĺpky nepotrebujú žiadnu špeciálnu starostlivosť a upravený, zvýraznený vzhľad obočia vydrží 3 – 5 týždňov.

Bezprostredne po laminovaní obočia by ste sa ho nemali 24 hodín dotýkať a nemali by ste ho namočiť. Nepoužívajte make-up, nevstupujte do sauny, parnej miestnosti ani solária. Nepoužívajte olejové prípravky, peelingy ani kondicionér 48 hodín po aplikácii.

Po uplynutí tejto doby však už neexistujú žiadne obmedzenia a na udržanie obočia stačí chĺpky raz za čas prečesať mäkkou kefkou.

Lamináciu obočia je možné opakovať, vždy s odstupom približne 4 – 6 týždňov.

Video: Laminácia obočia

Koľko stojí laminácia obočia

Cena laminácie obočia na našej klinike je 40€.


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.