Ponuka 

Prevratné ošetrenie tmavých kruhov pod očami


Zbavte sa kruhov pod očami na počkanie...

Od 30. roku života je viac ako 50 percent žien nespokojných so svojimi kruhmi pod očami, no napriek tomu je ich odstránenie až siedme v poradí medzi estetickými ošetreniami. Prečo je to tak? Doteraz neexistoval produkt, ktorý by bol špeciálne určený na citlivú oblasť okolia očí.

Čo sú to vlastne kruhy pod očami?

V okolí očí je pokožka mimoriadne senzitívna a o to ľahšie sa na nej preto prejavuje nadmerná záťaž, starnutie či únava. Nie je jasne dané, kde presne sa takzvané kruhy pod očami objavia. Rozmiestnenie tmavých fľakov je u každé pacienta odlišné. Najčastejšie ide o spomínané kruhy pod očami, ktoré sa tak ako názov napovedá objavujú priamo pod dolnými viečkami. Výnimkou však nie sú ani kruhy v očných kútikoch, ktoré sa môžu postupne rozširovať. Takéto tmavé fľaky pod očami môžu spôsobiť, že pohľad dotyčného pôsobí, ako keby bol smutný alebo vyčerpaný.

Ako kruhy pod očami vznikajú?

Príčin vzniku kruhov pod očami je viacero. Patrí medzi ne už spomínaná únava, ale svoju rolu hrajú aj genetické predispozície, nezdravý životný štýl či nedostatočné prekrvenie pokožky okolo očí.

Máme pre vás riešenie

Zoznámte sa s najnovšou technológiou, ktorú vám ponúkame na riešenie problémov s kruhmi pod očami.

Materiál sa aplikuje injekčne a ako prvý na slovenskom trhu je určený špeciálne na ošetrovanie pokožky okolo očí. Tento prípravok rieši hneď tri problémy jednou ranou:

  • pomôže s hydratáciou, pevnosťou a zlepší pružnosť
  • pokožku samotnú a jej štruktúru pomáha obnoviť dermo-reštrukturalizačný komplex látok (8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a vitamín B6)

Ošetrujúci prípravok na odstraňovanie tmavých kruhov pod očami vyvinuli vďaka odborným poznatkom a výsledkom výskumu švajčiarskej spoločnosti.

Pre koho je materiál určený?

Tento produkt je určený pre všetkých, ktorí majú problém s kruhmi pod očami. Na tmavé pigmentové škvrny a vačky pod očami nie je vhodný, pretože tieto komplikácie si vyžadujú operáciu. Výhodou je prirodzený vzhľad a dlhodobé výsledky.

Kedy sa dajú vidieť výsledky

Výsledky sú viditeľné hneď po aplikácii a účinok vydrží, podľa klinickej štúdie, v priemere až rok.

Je zákrok bolestivý?

Prípravok obsahuje anestetikum, ktoré zabezpečuje optimálny komfort po celú dobu aplikácie.

Zanecháva aplikácia viditeľné stopy?

Modrinky a začervenanie, ktoré sa môžu objaviť v mieste aplikácie liečiva, je možné zmierniť prikladaním chladivých obkladov.

 


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

* označuje povinné položky