Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Ako si poradiť s kruhmi pod očami? Existuje celý rad neinvazívnych metód, ktoré pomôžu získať mladistvý a svieži vzhľad vašim očiam. Aké zákroky je možné po omladení očného okolia využiť?

Od 30. roku života je viac ako 50 percent žien nespokojných so svojimi kruhmi pod očami, no napriek tomu je ich odstránenie až siedme v poradí medzi estetickými ošetreniam. Nemusí to však tak byť. V súčasnosti existuje pre Vás riešenie vo forme aplikácie výplňového materiálu na báze kyseliny hyalurónovej.

Čo sú to vlastne kruhy pod očami?

V okolí očí je pokožka mimoriadne senzitívna a o to ľahšie sa na nej preto prejavuje nadmerná záťaž, starnutie či únava. Nie je jasne dané, kde presne sa takzvané kruhy respektíve priehlbiny pod očami objavia. Najčastejšie ide o spomínané kruhy pod očami, ktoré sa tak ako názov napovedá objavujú priamo pod dolnými viečkami. Výnimkou však nie sú ani kruhy v očných kútikoch, ktoré sa môžu postupne rozširovať. Tieto priehlbiny pod očami môžu spôsobiť, že pohľad dotyčného pôsobí, ako keby bol smutný alebo vyčerpaný.

Ako kruhy pod očami vznikajú?

Príčin vzniku kruhov pod očami je viacero. Patrí medzi ne už spomínaná únava, ale svoju rolu hrajú aj genetické predispozície, nezdravý životný štýl či nedostatočné prekrvenie pokožky v okolí očí.

Ako odstrániť kruhy pod očami?

1/ Apliácie výplňových materiálov

Priehlbiny a kruhy pod očami možno redukovať a odstrániť špeciálnou technikou aplikácie výplňových materiálov do problémovej partie, ktoré pozitívne pôsobia na vyhladenie oblasti pod očami. Efekt je viditeľný ihneď po ošetrení.

Materiál sa aplikuje injekčne pomocou tenkej ihly alebo kanylovou technikou, čo predstavuje aplikáciu materiálu dlhou tupou ihlou z jedného vpichu. Týmto spôsobom je efekt viditeľný ihneď po aplikácii, bez chirurgického zásahu a bez nutnosti ďalšej rekonvalescencie.

Pre koho je materiál určený?

Tento produkt je určený pre všetkých, ktorí majú problém s kruhmi, čiže priehlbinami pod očami. Na tmavé pigmentové škvrny a vačky pod očami nie je vhodný, pretože tieto komplikácie si vyžadujú operáciu a iné doplňujúce ošetrenia. Výhodou je prirodzený vzhľad a dlhodobé výsledky.

Kedy sa dajú vidieť výsledky

Výsledky sú viditeľné hneď po aplikácii a účinok pretrváva podľa typu použitej kyseliny hyalurónovej 6-18 mesiacov.

Je zákrok bolestivý?

Prípravok obsahuje anestetikum, ktoré zabezpečuje optimálny komfort po celú dobu aplikácie.

Zanecháva aplikácia viditeľné stopy?

Modrinky a začervenanie, ktoré sa môžu objaviť v mieste aplikácie liečiva, je možné zmierniť prikladaním chladivých obkladov. V prípade aplikácie materiálu kanylovou technikou je riziko vzniku modrín minimálne a rekonvalescencia je veľmi rýchla.

Injekčné výplne - kyselina hyalurónová >>

2/ Endolift® – nechirurgický laserový lifting tváre

Minimálný šetrný invazívny laserový zákrok ENDOLIFT® umožňuje pracovať aj v okolí očí, kde je koža veľmi jemná a citlivá. Aktivuje tvorbu nového kolagénu a vypína sťahuje ovisnutú kožu.

Pred zákrokom sa aplikuje injekčné lokálne anestikum, ktoré zabezpečí maximálny komfort. Opuchy a začervenanie, ktoré sa môžu objaviť, vymiznú do 3-4 dní po zákroku.

Viac o nechirurgickom laserovom ošetrení Endolift® >>

3/ Endymed® - rádiofrekvencia

Moderná metóda vypínania a omladenia pokožky pomocou rádiofrekvencie ENDYMED 3DEEP je takmer bezbolestná s viditeľným efektom. Počas terapie sa aktivuje kolagén v hlbokých vrstvách pokožky. Ide o veľmi šetrné ošetrenie, ktoré je možné použiť aj na pokožku citlivejších oblastí, ako sú práve oči a očné okolie.

Pred ošetrením sa na pleť aplikuje lokálny anestetický krém. Tento minimálne invazívny postup je možné podstúpiť po celý rok.

Viac o ošetrení prístrojom ENDYMED 3DEEP >>


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.