Čítajte: mimoriadne pokyny súvisiace s COVID 19!

Volajte +421 902 711 171
Napíšte nám

VŠETKY NAŠE PRÍSTROJE 

Unikátne ošetrenie a omladenie pleti

HydraFacial® je veľmi účinný a zároveň šetrný kozmetický spôsob ošetrenia tváre, používaný luxusnými kozmetickými klinikami v Spojených štátoch.

Nejedná sa pritom o žiadne zdĺhavé a nepríjemné kozmetické ošetrenie, práve naopak.  Po aplikácií môžete ísť priamo na pracovnú schôdzku, na rande, či do spoločnosti. Vyzerať budete zdravo bez začervenaných miest na tvári a bez podráždenej pokožky. Výsledkom je teda nielen krásna, ale aj zdravá pleť.

Systém HydraFacial® je moderný neinvazívny spôsob rejuvenizácie pokožky tváre. Účinnosť tohto zákroku potvrdzujú aj klinické štúdie zhotovené poprednými dermatológickými odborníkmi z USA, ktoré preukázali, že HydraFacial® má oproti iným rejuvenačným procedúram výrazne lepšie výsledky.

Ošetrenie pomocou HydraFacial® sa postará o Vašu pleť úplne od základu. Vďaka Vortex - Fusion technológii sa do ošetrovanej pokožky dostanú  glukosaminy, antioxidanty, peptidy, kyselinou hyaluronovou. Tieto látky sú telu vlastné a stárnutím, stresom a vonkajšími vplyvmi ich strácame a na pokožke sa objavujú vrásky, pigmentácie, akné a ďalšie nedokonalosti kože.  

4 v 1

Toto ošetrenie čistí, odstraňuje odumreté bunky a vysáva mazové zátky.  Po ošetrení bude Vaša pokožka hydratovaná, vypnutá a omladená.  

Prístroj obsahuje rôzne koncovky a nadstavce, ktoré sú jednorázové, čím sa eliminuje riziko prenosu infekcie. Koncovka umožňuje difúziu špecifických roztokov počas ošetrenia. Jednotlivé pohyby špirálovitou koncovkou umožňujú efektívnu exfoliáciu . Pri každom pohybe sa robí niekoľkonásobná exfoliácia. Vďaka technológii, využívajúcej vákuum, je možné vysať nečistoty, odumreté bunky a prebytočný tuk z pokožky. 

 

hydrafacial Handpiece

Pre koho je ošetrenie vhodné

Je to efektívna alternativa k invazívnym zákrokom – omladzuje unavenú pleť a prinavráti elasticitu pokožke. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, v každom veku. Aj najcitlivejšia pokožka dobre reaguje na ošetrenie Hydrafacial®. Lekár alebo vyškolený zdravotník navyše môže vybrať kombináciu sér a tým prispôsobiť ošetrenie priamo pre potreby citlivej pokožky. 

Ošetrenie vyhladzuje vrásky a jemné linky. Je vhodné pre mastnú, problematickú a aknóznu pokožku s rozšírenými pórami. Taktiež je vhodné pri odstraňovaní hyperpigmentácii alebo při poškodení pleti slnkom. 

Priebeh ošetrenia

1. Zákrok sa začína exfoliáciou - teda odstraňovaním odumretého tkaniva s pomocou exfoliačného nadstavca jemnými brúsnymi hrotmi. Sila abrazie je volená špecificky podľa konkrétneho typu pleti pacienta. V tomto kroku výkonu sa používa roztok obohatený glukosamínmi, kyselinou mliečnou a výživnými výťažkami z rias. Ošetrením sa odstránia mŕtve bunky kože, docháza teda k jemnému obrúseniu povrchu pleti a zároveň je silne podporená jej hydratovanosť.

2. Druhý krok je chemický peeling - do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom kyseliny glykolovej a salicylovej. K dispozícii sú rôzne sily peelingu podľa stavu a potreby pleti. Tento krok je pri ošetrení možné vynechať.

3. Nasleduje extrakcia a čistenie do hĺbky - na odstránenie nežiaducich mazových zátok z pórov kože slúži extrakčný nadstavec, ktorý využíva princíp vákua s technológiou Vortex. Následkom prvých dvoch krokov procedúry sú póry „otvorené“ a ľahko sa dajú zbaviť nečistôt. Pri extrakcii sa zameriavame najmä na takzvanú T-zónu tváre, teda oblasť čela a nosa. Na čistenie sa používa činný hydratačný roztok s prirodzenými látkami kyseliny salicovej následkom čoho sú póry zminimalizované.

4. Použitie komplexu peptidov - do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom peptidov - Acetyl Octapeptid-3 a Palmitoil Dipeptid-5. Tento roztok minimalizuje jemné línie a vrásky a obnovujú pružnosť pokožky.

5. Aplikácia antioxidantov a hydratácia - Ošetrenie sa robí nadstavcom na infúziu roztoku do kože. Roztok Antiox-6 obsahujúci mix antioxidačných látok, kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín. Zaručuje maximálnu hydratáciu a ochranu a vyživenie pleti po ošetrení.

Celé ošetrenie trvá 30 – 90 min, v závislosti od množstva nečistôt a stavu vašej pleti.

 

hydra facial produkty