Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Napísať
Objednať
Volať

DermaPen je revolučnou alternatívou dermarollerového ošetrenia, kedy s pomocou mikroihličkovej terapie podporujeme tvorbu kolagénu v pokožke. Špeciálnou aplikáciou účinných látok a séra vieme docieliť:

 • lepšiu elasticitu pokožky vďaka remodelácii elastínom a kolagénom
 • celkovo mladší vzhľad a farebné zjednotenie pleti
 • korekciu väčších vrások aj drobných tvárových rýh
 • regeneráciu pokožky po opaľovaní
 • zmiernenie pigmentácie a hyperpigmentácie
 • korekciu jaziev, jazvičiek následkom akné a strií
 • rejuvenizáciu
 • stiahnutie pórov
 • vypnutie pleti

Prečo si vybrať práve DERMAPEN?

DermaPen používa jednorazové mikroihličkové nadstavce so systémom automatickej vibrácie. Tieto špeciálne mikroihly jemne a vo veľkej rýchlosti prepichujú zvislo pokožku do hĺbky od štvrť alebo dva a pol milimetra. Vďaka vibráciám, ktoré DermaPen používa je ošetrenie len minimálne bolestivé, čím sa odlišuje od iných ihličkových metód ošetrenia. Frekvencia a hĺbka vpichu je nastaviteľná podľa ošetrovanej oblasti. Voliť možno zo 7 rýchlostí (frekvencia vpichu 25x za sekundu až 90x za sekundu).

 • Malé zvislé vpichy nepoškodzujú vrstvy kože ako iné ihličkové metódy, koža sa teda hojí rýchlejšie a trauma je minimálna
 • Rýchlosť vpichov minimalizuje bolesť pri zákroku
 • S nastaviteľnou hĺbkou vpichov možno DermaPenom ošetriť celú plochu tváre a zároveň telo (jazvy, strie na tele)
 • Vďaka originálnym vlastnostiam je DermaPen možné použiť aj na citlivé oblasti ako je okolie očí, pery a nos
 • Ošetrenie je veľmi rýchle s krátkym časom hojenia
 • Jednorazové nadstavce zabezpečujú maximálnu sterilitu a zabraňujú prenosom infekcií
   

dermapen pero

Ako DERMAPEN pôsobí?

DermaPen využíva fyziologické schopnosti regenerácie kože. Pri ošetrení vzniknú v koži mikrotraumy - kanáliky, ktoré tu po sebe zanechajú vpichy ihličkami. Vlastný obranný mechanizmus kože vyplaví rastové faktory, ktoré stimulujú kožné bunky k produkcii kolagénu. Zároveň sa tvoria nové kožné bunky. Nová hmota vypĺňa kanáliky vzniknuté po ihličkách a jej celkový objem teda narastá. Vďaka kolagénu je koža pevnejšia a výrazne viac elastická. Regeneračný proces trvá až štyri týždne.

Pri ošetrení sa často využívajú vzniknuté kanáliky aj k tomu, aby sa do kože vstrekli výživné látky - napríklad krvná plazma, hyaluron, vitamíny. Do kože sa ich týmto spôsobom aplikácie dostane až o 80 % viac účinných zložiek, než obyčajným nanesením na jej povrch. Nutrienty môžu významne podporiť rýchlosť hojenia a celkový výsledok ošetrenia

Časté otázky a odpovede

Koľko ošetrení sa odporúča na dosiahnutie efektu na rejuvenizáciu jazvičiek po akné a strií? V akom intervale?

 • Rejuvenizácia: 4 - 6 ošetrení 1x za 3 – 4 týždne
 • Jazvičky po akné: 6 ošetrení 1x za 3 – 4 týždne
 • Strie: + / - 10 ošetrení 1x za 4 – 6 týždňov

Za akú dobu po ošetrení možno pozorovať výsledok?

Bežne vidíte výsledok už po prvom ošetrení. Dlhotrvajúcu a naozaj signifikantnú zmenu možno očakávať po štvrtom až šiestom ošetrení. Vaša pleť sa bude zlepšovať aj ďalej, po dobu 6 mesiacov po poslednom ošetrení.

Je ošetrenie bolestivé?

Pri hĺbke vpichu do 0,5 mm je ošetrenie takmer nebolestivé. Celkovo je minimálne bolestivé vzhľadom k vysokej frekvencii automatických vpichov. Ak je to potrebné, môže sa pred zákrokom aplikovať znecitlivejúce krémy. Vďaka tomu je potom zákrok úplne bezbolestný.

Ako dlhá je rekonvalescencia po zákroku?

Po ošetrení očakávajte, že bude Vaša pleť 12 až 48 hodín začervenaná. Na niektorých miestach sa môže objaviť mierna hemorágia alebo chrasty. Do týždňa by sa pleť mala celkovo zhojiť.

Ako dlho po aplikácii výplní môžem podstúpiť ošetrenie DermaPenem?

Najlepšie je vykonať zákrok DermaPenom 1 až 2 dni pred injekčnou aplikáciou výplňou. Po aplikácii výplne je nutné počkať 1 – 2 týždne, kým sa koža v mieste aplikácie úplne nezahojí.

Ako sa starať o pleť po ošetrení DermaPenom?

Vhodnú starostlivosť po ošetrení odporučí odborník. Všeobecne platí, že sú vhodné séra, ktorá korešpondujú s problémom, pre ktorý sa ošetrenie vykonáva, napríklad séra s obsahom kyseliny hyalurónovej, vitamíny. Pleť musí byť neustále hydratovaná, nesmiete mať pocit suchej pokožky. Samozrejmosťou musí byť ochrana pred UV žiarením, aby sa predišlo komplikáciám vo forme pigmentových zmien. Druhý deň po ošetrení už môžete použiť priedušný mejkap.

Existujú kontraindikácie pre ošetrenie DermaPenom?

Informujte odborníka vykonávajúceho zákrok, ak užívate lieky proti zrážanlivosti krvi, trpíte kožným ekzémom alebo lupienkou, trápia vás herpetické infekcie alebo ste tehotná.

 


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.