Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať

Či už uvažujete o zväčšení, modelácii alebo zmenšení prsníkov, nemusíte sa spoliehať iba na svoju predstavivosť alebo na výsledky iných pacientov pred a po operácii prsníkov. Vďaka 3D simulácii Crisalix teraz môžete vidieť a vyskúšať si, ako budete vyzerať ešte pred samotným zákrokom.

Vyskúšať 3D simuláciu

 

PREČO SI VYBRAŤ SIMULÁCIU CRISALIX 3D?


 

3D simulácia Crisalix je skvelý spôsob ako sa uistiť, že váš plastický chirurg počas konzultácie pochopí vaše potreby, želania a očakávania týkajúce sa vášho zákroku, a zároveň vám poskytne lepšiu predstavu o vašich možnostiach a možných výsledkoch vzhľadom na zvolenú operačnú metódu a konkrétnu veľkosť a typ prsných implantátov. To uľahčuje výber presného operačného plánu, ktorý vyhovuje vašim želaniam a individuálnym fyzickým dispozíciám


IBA 3 FOTOGRAFIE A 3 JEDNODUCHÉ KROKY K 3D SIMULÁCII
Prvým krokom je odfotografovať hornú polovicu tela zľava, z predu a z prava. Lekár vám urobí fotografie počas konzultácie , alebo si ich môžete urobiť sami v pohodlí domova. Tieto bežné 2D snímky sa potom vložia do systému Crisalix, ktorý ich v priebehu niekoľkých okamihov premení na 3D obraz. Softvér ich potom umožňuje upraviť podľa vašich predstáv.

Počas konzultácie je ďalej možné ľahko simulovať rôzne veľkosti a tvary implantátov, ako aj možné operačné techniky, ktoré vám lekár odporučí podľa vašich želaní a individuálnych dispozícií. Môžete napríklad veľmi realisticky vidieť, ako prsné implantáty určitého tvaru a objemu zmenia vaše prsia alebo ako môžu vaše prsia vyzerať po modelovaní bez prsných implantátov alebo s nimi.
  

 

NAHRAŤ FOTOGRAFIE TU

 

CHCETE VŠETKO DOMA PREMYSLIEŤ ALEBO SA PORADIT’ S KAMARÁTKOU?


 

Žiadny problém. Na konci konzultácie vám lekár poskytne vzdialený prístup (prostredníctvom odkazu v e-mailovej správe), aby ste si mohli znovu pozrieť všetky 3D snímky alebo ich zdieľať s priateľmi či rodinou, aby ste získali ďalší názor alebo radu pred prijatím konečného rozhodnutia o kozmetickej operácii. 

 

Vyskúšať 3D simuláciu

 

 
 

 


UPOZORNENIE
3D animáciu Crisalix treba vždy vnímať, ako pomôcku pri konzultácii, ktorá znázorňuje možné zmeny a ich varianty. Hoci ide o najmodernejšiu technológiu s verným zobrazením po zväčšení prsníkov (alebo inom estetickom zákroku) reálny výsledok sa môže líšiť od 3D animácie, pretože ide stále len o virtuálnu simuláciu.