Ženy Muži
Ženy Muži
Volajte +421 902 711 171
Napísať
Objednať
Ženy Muži
Ženy Muži
APTOS sú špeciálne nite a metódy minimálne invazívneho liftingu a modelovania tváre a vybraných častí tela.

Účinok metódy je rovnaký ako pri chirurgickom liftingu, ale bez potreby celkovej anestézie. Napínanie a omladzovanie ochabnutej pokožky je spoľahlivé, s okamžitými výsledkami, bez jaziev a nerovností.

Niťový lifting nenahrádza chirurgický facelift, ale účinne ho odďaľuje. Podvesením ochabnutých tkanív v oblasti tváre a krku pomocou liftingových nití možno dosiahnuť omladzujúci účinok. Metódu možno zároveň použiť aj na modelovanie konkrétnych častí tváre (napr. brady, kontúry lícnych kostí atď.).

Liftingové vlákna a metódy APTOS, ktoré v roku 1996 vynašiel gruzínsky plastický chirurg Marlen Sulamenidze, si získali veľkú popularitu po celom svete a úspešne ich používajú odborníci na estetickú medicínu vo viac ako 70 krajinách. Získali už 18 patentov, z ktorých 8 je medzinárodne platných. V roku 2020 boli liftingové nite APTOS schválené aj americkým úradom FDA.

niťový lifting aptos pred a po

Výhody liftingových nití APTOS

  • okamžite viditeľné výsledky
  • dvojitý účinok – lifting a omladenie
  • dlhotrvajúce, prirodzené výsledky
  • žiadne jazvy
  • minimálne invazívne - bez bolesti a len s lokálnou anestéziou
  • rýchly návrat do normálneho života

Ako funguje niťový lifting APTOS

Ak sa na zdvíhacie vlákno pozrieme pod mikroskopom, uvidíme na ňom množstvo drobných zúbkov. Pri aplikácii sa zachytávajú na "prekážkach" (väzivo, septa) v tukovom tkanive a pomáhajú pri ťahaní. Používajú sa štruktúry, ktoré poskytuje tvár.

Vlákna APTOS kombinujú kyselinu polymliečnu a polykaprolaktám P (LA/CL). V dôsledku toho sa vlákna vstrebávajú pomalšie, až 1,5 - 2 roky. To umožňuje pevné spojenie medzi vláknom a tkanivom a tvorbu dostatočného množstva nových kolagénových vlákien. To zaručuje liftingový efekt a účinnú dlhodobú podporu mäkkých tkanív.

lifting niťami foto pred a po

Priebeh liftingu APTOS

Počas liftingu niťami lekár zavedie do podkožia tenkou ihlou zdvíhacie nite, ktoré spevnia a pozdvihnú rôzne kontúry tváre. Zákrok je takmer bezbolestný, vykonáva sa len v lokálnej anestézii a zvyčajne netrvá dlhšie ako 30 minút. Po aplikácii nití ide klient okamžite domov.

Po zákroku

Bezprostredne po aplikácii môže byť ošetrovaná oblasť mierne opuchnutá a môžu sa objaviť modriny. Tie však zvyčajne bez problémov zmiznú do týždňa od aplikácie.

Počas prvých 14 dní po aplikácii nitkového liftingu sa odporúča vyhýbať sa návšteve sauny, parnej miestnosti alebo solária a obmedziť fyzickú aktivitu a cvičenie. V tomto období si tiež neplánujte žiadne kozmetické procedúry ani masáže tváre, ako aj neakútne zubné ošetrenia alebo dentálnu hygienu.

V niektorých prípadoch môže byť vhodné podávanie antibiotík a/alebo analgetík po liftingu nití.

Účinok a trvanlivosť niťového liftingu APTOS

Výsledok ošetrenia je okamžitý a v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov sa ďalej zlepšuje, pretože sa postupne vytvárajú nové kolagénové vlákna a niť prerastá do spojivového tkaniva.

Účinok zákroku pretrváva niekoľko rokov a v prípade potreby sa môže opakovať.

Na dosiahnutie lepšieho efektu možno lifting nití APTOS kombinovať s ďalšími estetickými zákrokmi, napr. dermálnymi výplňami alebo botulínovými výplňami, chemickým peelingom, plazmoterapiou, mezoterapiou atď.

Cenník

APTOS LIFTING TVÁRE - APTOS LIFTING NITE Cena
 (konečná cena je stanovená po konzultácii)  od 600€

 


Mám záujem o bezplatné info. Kontaktujte ma, prosím!

Môžete pripojiť fotografie

vo formáte png, jpg, webp, pdf, veľkosť 1 súboru max. 8 Mb

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.